aby halloween méně děsivé pro svého jídelníčku

Halloween může být děsivé dovolenou pro dospělé, ale ne proto, že z ďábelských dekorací a strašidelné domy. Pro lidi, kteří tvrdě pracují zbavit kil, svátek, který oslavuje tyčinku fun-size může být vyloženě děsivé.

Co odborníci doporučují v době Halloween pro lidi, kteří jsou v pokušení cukroví, ale snaží zeslabit?

Věřte tomu nebo ne, “Doporučila bych jíst čokoládu,” říká David Levitsky, PhD, profesor výživy a psychologie na Cornell University.

“Existuje pro to několik důvodů, ale hlavní je, že pokud řeknete, že nemůžete mít, budete ji touží,” říká v e-mailovém rozhovoru.

Zastavte zbavení sami; Jíst tři jídla denně (jídlo opravdu užívat); Přestat jíst, když jsou pohodlné, s vědomím, že budete mít další příjemné jídlo, když jste zase hlad.

Pět fun-size Snickers přidává až 400 kalorií, které by mohly učinit až druhý den tím, že přeskočí na pití, občerstvení nebo dezert, navrhne Levitsky. Například přeskočení svou obvyklou ochucené kávy nápoj – řekněme, 16-unce bílé čokolády moka – ušetří asi 500 kalorií. Vzdání občerstvení ve výši 1 unce sucharů a 1 unce sýra ušetří asi 240 kalorií.

Ellyn Satter, RD, MS, LCSW, autor vašeho dítěte Hmotnost: Pomoc aniž by byla narušena, říká, že co je dobré pro děti může být také nejlepší pro dospělé.

Zacházet-zbavené dívky v výzkumných studií naložit na zakázané potraviny, když nebyli ani hlad, a mají tendenci být tlustší, ne tenčí, “říká.” Dívky, kterým bylo povoleno pamlsky pravidelně jedli středně, pokud vůbec, a byl tenčí.

A co ty lidi, kteří mají tvrdý čas zastavení v několika zábavné velikosti čokoládové tyčinky?

Satter věří, že tato zranitelnost vůči přejídání výsledky od lidí, které omezují sami. Jediný způsob, jak prolomit kruh deprivace a přejídání, jak říká, je

Kromě ujistit se necítíte zbaven, odborníků na výživu nabízí dalších 10 tipů, které pomohou udržet si od nepřeháním sladkosti tento Halloween sezóny.

Například, pokud jste milovník čokolády, rozdat Skittles nebo Twizzlers. To neznamená, že všechno cukroví si dát ven, musí být neatraktivní pro vás, ale to by mohlo být jednodušší, pokud si koupit jen jeden typ se vám líbí, v omezeném množství.

zdravé, chutné recepty, od a časopis dobře jíst.

I když cvičíte, měli byste počítat mezi …