Běhání mi dává pocit úspěchu “

Od skončení Couch na 5K, Lorraine Beavis se připojil legie běžce, kteří se přihlásili k parkrun je stále oblíbenější 5km běží.

Od bytí sporadické cvičenec, Lorraine z Leedsu říká nástupu do chodu pomohl jí zhubnout, posílil její důvěru a vzhledem k tomu jí pocit úspěchu.

Veterán z 52 volných týdenních 5km měřených jízd parkrun, ona mluví o unikátní odvolání parkrun, dělat nové přátele a kop ona dostane ven usiluje o zlepšení její osobní rekord.

udělal jsem první parkrun ve dne 1. prosince 2012 po dokončení gauče, aby 5K běh plánu v říjnu. Uvědomil jsem si, jak parkrun bydlím velmi blízko k našemu místnímu jeden a přátelé mi řekl, co se děje. Pak jsem zjistil, že více přes gauč 5K komunity na webových stránkách HealthUnlocked.

Jak jste se dozvěděli o parkrun a kdy jsi začal?

Já parkrun většinu týdnů, většinou v Woodhouse Moor, Leeds – což je můj “místní” – ale i já jsem běžet v Ipswich (mém rodném městě), St Albans s mou nevlastní syn, a Telford, kde je moje nevlastní dcera žije. Udělal jsem celkem 52 parkruns, plus pět svoboda běží, kde spustit cestu na vlastní pěst a zaznamenávat čas na webových stránkách. Také jsem se dobrovolně – pouze při jedné příležitosti tak daleko, ale já chci dělat víc, protože to byla velká legrace a parkrun je jen to, co to je, protože jeho dobrovolníků.

Skutečnost, že [parkrun] je zdarma [a] někdo může udělat – všech věkových kategorií, tvarů a velikostí, se psy a kočárky – dělá to tak zábavné a tak unintimidating

Lorraine

Ano, určitě. Můj čas na můj první parkrun byl 37 minut a 35 sekund. Můj nejlepší čas v Leedsu, což je mírně kopcovitý, je 33:06 a můj nejlepší čas kdy je 30:50. Mým cílem je běžet pod 30 minut.

Vidět ty stejné tváře každý týden, budete nevyhnutelně dostat chatování a dobrovolnictví je také skvělý způsob, jak získat přátele. Mnoho z běžců setkat na kávu po svém běhu, i když mám tendenci jít domů pro slaninou butty a novinách – to vše v rámci sobotní ranní rutina teď!

Běh s ostatními lidmi a je načasovaná, je více pravděpodobné, aby se zasadila sebe o trochu víc, než když běžel sám. Čekání na text každý týden, který dává svůj běží čas je vzrušující. Na vzácných sobotu, že nemám dělat parkrun, cítím se úplně plochá. A samozřejmě, tam je neustálé úsilí o nový osobní rekord. Pokud nechcete, aby to jeden týden je tu vždy příští týden!

Jak často se vám to parkrun a kde?

Kromě parkruns jsem běžet několik 10km tratě a dvě půlmaraton – žádný z kterého bych považoval za možné, než jsem začal Couch na 5K

Lorraine

Myslím, že je to skvělý koncept. Skutečnost, že je to zdarma, které můžete to udělat prakticky kdekoli v zemi i v zahraničí nyní, že někdo může udělat – všech věkových kategorií, tvarů a velikostí, se psy a kočárky – dělá to tak zábavné a tak unintimidating. Chtěl bych někoho povzbudit, jak to udělat.

Byl jsem sporadické cvičenec. Je to nepřišlo přirozeně ke mně, ale věděl jsem, že bych měl něco udělat, tak bych projít fází dělat různé věci, ale nikdy nic uchovávány až po dobu delší než několik měsíců. Běh je jediná věc, kterou jsem držel – Provozoval jsem téměř dva roky a bude zpustošen, kdybych se musel vzdát jakéhokoliv důvodu. Jen jsem si přál, abych zjistil běží rychleji.

Nebyl jsem s velkou nadváhou ale málem přišel o kámen a cítí se mnohem lépe – lehčí, zámečník, rozhodně více tónovaný – a cítím se jistější a pyšný na to, co jsem dosáhl. Kromě parkruns jsem běžet několik 10km tratě a dvě půlmaraton – žádný z kterého bych považoval za možné, než jsem začal Couch na 5K.

Už své provozní doby zlepšila od spuštění parkrun?

17/07 /

17/07 /

Vezměte si běh na další úroveň s novými podcastů na gauči 5K absolventy

Pevnost a pružnost podcast série a získat zdarma osobního trenéra

Už jste se noví přátelé dělají parkrun?

Zhubnout zdravý způsob a naučit se dovednosti, aby ho s naší 12-ti týdenní průvodcem hubnutí

Jak se parkrun udržet si motivaci?

Co se vám líbí na parkrun?

Jak aktivní jste byli předtím, než jste se do chodu?

Jak již Couch na 5K vás změnilo?

Najít Race

5K + běží podcasty pro absolventy C25K

Síla a Flex

Hmotnost průvodce ztráta