Bolest nervů: domácí léčbu a self-péče

Trendy léčba bolesti

Život s bolestí nervů může být dlouhodobá záležitost. Některé neuropatické bolesti dostane lepší s léčbou nebo na jeho vlastní, ale to může trvat měsíce nebo roky. Ostatní bolesti nervů zůstává stejná po celá léta a pomalu se zhoršuje. Některé bolesti nervů nelze zvrátit.

Není dostatek vitamínu D ve vašem systému mohou být spojeny s chronickou bolestí; Během posledních 10 let několik vědci zjistili souvislost mezi extrémně nízkou úrovní vitamínu D a chronický, obecné bolesti, která nereaguje na léčbu; Mnoho mnoho lidí na celém světě Dochází vitamínu D. Studie zveřejněná v časopise Archives of Internal Medicine v roce 2009 ukázaly, že hladiny vitaminu D propadla ze všech amerických věku, rasy a etnických skupin v průběhu posledních dvou desetiletí; Má však nemají dostatek vitaminu …

Neuropatická bolest pochází z poškození nervů. Nejčastěji je to způsobeno tím, zdravotní stav, jako je cukrovka, vedlejší účinky léků nebo chemoterapie, nebo zranění.

Poškozené nervy jsou více pravděpodobné, že selhat, vysílá signály bolesti, když tam není žádný důvod k bolesti. Mohou také vás v ohrožení pro vážnější problémy, jako infekcí nohy.

Všechny příčiny bolesti nervů jsou stále do značné míry lékařské tajemství. Výzkumníci identifikovali několik různých způsobů, nervy mohou selhat, a to vedlo k ošetření, které pomáhají mnoha lidem.

Přesto se v průzkumech lidí s nervové bolesti, většinou říkají, že stále mají bolesti navzdory snahám lékařů. Pokud jste jedním z nich, možná budete chtít podívat se za hranice konvenční medicína pro úlevu. Téměř polovina z nich se zprávou bolesti nervů snaží doplňkové nebo alternativní přístupy s cílem zlepšit jejich bolest.

Kromě zmírnění bolesti, mnoho self-péče a domácí léčba může pomoci zabránit vážnějším problémům a chránit celkové zdraví. Některé z těchto strategií může dokonce vyvolat přírodní léky proti bolesti těla, které mají navíc tu výhodu, aby se cítíte dobře.

Udržet na vrcholu diabetu. Pokud máte cukrovku, udržovat hladinu cukru v krvi pod kontrolou. Normální hladina cukru v krvi jsou nejlepším možným léčbu diabetické nervové bolesti.

To rozchodit; Cvičení uvolňuje přírodní léky proti bolesti zvané endorfiny. Cvičení také podporuje prokrvení nervů v nohou a chodidel. Výzkumníci věří, že pravidelné cvičení může vytvořit dlouhotrvající expanzi v krevních cévách na nohou, vyživuje poškozené nervy zpátky do zdraví. Začněte s každodenní procházce, postupně se zvyšující rychlosti a vzdálenosti.