bolest při krk volat lékaře

Volejte ihned, jakmile se svého lékaře nebo další nouzové služby

Pokud jste trvalou bolest a další související příznaky zpátky, víte, jak nebezpeční do vašeho života to může být. Můžete být schopen myslet na nic jiného kromě zjištění úlevu. Někteří lidé se obrátit na spinální dekomprese terapie – ať už chirurgické nebo nechirurgická. Zde je to, co potřebujete vědět, abyste pomohl rozhodnout, zda by mohlo být pro vás to pravé.

Pro více informací, problémy s krkem a úrazů.

Většina bolesti krční páteře nevyžaduje návštěvu lékaře.

V případě, že bolest nezlepší po 1 nebo 2 dny a vy nemůžete dělat normální denní aktivity, kontaktujte svého lékaře.

Pokud máte stále mírné až středně silné bolesti po dobu nejméně 2 týdnů domácí léčbu, poraďte se se svým lékařem. On nebo ona může chtít zkontrolovat problémy, které mohou způsobovat bolesti krku.

zdravotničtí pracovníci, kteří často diagnostikovat příčinu bolesti krku zahrnují

Pokud vaše bolesti krční páteře je závažná nebo dlouhotrvající, zdravotničtí pracovníci, kteří mohou léčit zahrnout

Můžete také získat péči od

Při přípravě na vaše jmenování, Tvorba většinu svého jmenování.

bolesti krční páteře se vyskytuje s bolestí na hrudi nebo jiné příznaky srdečního infarktu, jako je dušnost a nevolnost; Člověk má známky poškození páteře po zranění (například při dopravní nehodě, pádu nebo přímým úderem do páteře). Příznaky mohou includ; Být schopen se pohybovat částí těla; Těžká zad nebo krku bolesti; Slabost, brnění nebo necitlivost v rukou nebo nohou.

Máte nové nebo zhoršující necitlivost v náručí, hýždí nebo nohou; Máte nové nebo zhoršující se slabost v horních nebo dolních končetin. (To by mohlo dělat to těžké obstát .; Dojde ke ztrátě kontroly nad močovým měchýřem nebo do střev; Máte dlouhodobé bolesti krční páteře, které se náhle dostane mnohem horší, a nezpůsobil to tím, že je mnohem aktivnější, máte v anamnéze rakoviny nebo infekce HIV a máte nové nebo zvýšená bolest šíje, bolest vás probudí ze spánku.

Poskytovatelé primární péče. To zahrnuje; Rodinní lékaři; internisty; Osteopathic lékaři; chiropraktiků; Fyzioterapeutů; Nurse praktici; Asistenty lékaře.

ortopedů; revmatologové; Neurologové; neurosurgeons; Physiatrists.

Akupunkturisté; Certifikovaní maséři.