bolestivé defekty v ústech – přehled témat

Orální zdraví Trends

Bolestivé defekty v ústech může jíst a mluvit bolestivé. Mezi nejčastější vřídky v ústech jsou opary a sněti boláky. V závažných případech sněti vředy, může lékař předepsat léky na zmírnění zánětu a bolesti.

Při pohledu na první zub mého syna, to mi blesklo hlavou: jsem byl tak soustředěný na každý jiný detail jeho rozvoje, které jsem znal téměř nic o zubní péče pro malé vrtulníky; Podle zákona Clarice, DMD, MS, odborný asistent u pediatrické stomatologie a Ortodoncie úseků na UCLA School of zubního lékařství, vyplatí se začít zubní návštěvy brzy. “Chtěl bych vidět děti podle věku 1,” říká Law; Většinou první návštěvy jsou, jak dostat děti používají k zubařského křesla a vzdělávání rodičů o …

Vy \ ‘ll najít tipy a triky, stejně jako nejnovější zprávy a výzkum v oblasti orálního zdraví.

Jste v současné době

Pouze 18,5% z mnoha lidí na světě nikdy nit. Vám chybí na jednoduchý způsob, jak velký rozdíl ve zdraví vašich úst. Bez ohledu na to, jak dobře si zuby čistíte, plaketa stále tvoří mezi zuby a podél dásní. Nit odstraňuje jídla zachycené mezi zuby a odstraní film bakterií, které tvoří ještě před tím, než se změní na plaque, což může způsobit zánět dásní (gingivitida), dutiny, a ztrátě zubů. Zkuste flossing jen jeden zub, abyste mohli začít.

Jste jedním z 31% mnoha lidí na světě, kteří nemají denně nit. Vám chybí na jednoduchý způsob, jak velký rozdíl ve zdraví vašich úst. Bez ohledu na to, jak dobře si zuby čistíte, plaketa stále tvoří mezi zuby a podél dásní. Zubní kartáček štětiny samy o sobě nemohou účinně čistit mezi těmito stísněných prostorách. Dentální nitě odstraňuje až do výše 80% z filmu, který tvrdne plak, který může způsobit zánět dásní (gingivitida), dutiny, a ztrátě zubů. Usilovat o dalších 3 dnů!

Jste jedním z 31% mnoha lidí na světě, kteří nemají denně Floss, ale jste na dobré cestě k tomu, pozitivní vliv na zuby a dásně. Bez ohledu na to, jak dobře si zuby čistíte, plaketa stále tvoří mezi zuby a podél dásní. Zubní kartáček štětiny samy o sobě nemohou účinně čistit mezi těmito stísněných prostorách. Dentální nitě odstraňuje až do výše 80% z filmu, který tvrdne plak, který může způsobit zánět dásní (gingivitida), dutiny, a ztrátě zubů. Cílem pro všechny 7 dní!

Pouze 50,5% mnoha lidí na světě nit denně, a dobré pro vás, že jste jedním z nich! Bez ohledu na to, jak dobře si zuby čistíte, plaketa stále tvoří mezi zuby a podél dásní. Zubní kartáček štětiny samy o sobě nemohou účinně čistit mezi těmito stísněných prostorách. Dentální nitě odstraňuje až do výše 80% z filmu, který tvrdne plak, který může způsobit zánět dásní (gingivitida), dutiny, a ztrátě zubů. Gratulujeme vám k dobré zdraví ústní dutiny zvyku!

Najdete tipy a triky, stejně jako nejnovější zprávy a výzkum v oblasti orálního zdraví.

ZDROJE

Dental Association, Healthy People 2010

Impetigo. Příznaky mohou zahrnovat mokvání, medové barvy, křupavý vředy, které se objevují na obličeji, obvykle mezi horním rtem a nosem. Impetigo je častější u dětí než u dospělých; Hand-foot-a kulhavka (Coxsackie virus), u dětí. Vředy se mohou objevit na vnitřní straně tváře a na dásně a po stranách jazyka, obvykle trvající dva až tři dny. Tyto příznaky, které jsou obvykle mírné, může dojít také s puchýř-typu vyrážka na dlaních a chodidlech. Přestože v ústech vředy může trvat pouze dva až tři dny, nemoc může trvat týden; Herpangína (Coxsackie virus). Virus se nejčastěji vyskytuje v létě a na podzim. Začíná s vysokou horečkou, bolestí v krku, bolesti hlavy a celkový pocit nemoci (malátnost). Obvykle, bolestivé vředy (vředy) rozvíjet v zadní části ústní dutiny, zejména měkké patro, během 24 až 48 hodin po horečky. Nemoc trvá 7 až 10 dnů; Léky. Chemoterapie, sulfa léky, fenytoin (jako Dilantin) a sloučeniny zlata jsou některé příklady léků, které mohou způsobit vředy v ústech; Zánět dásní a úst tkáně (gingivostomatitida), která je společná u dětí. Dítě, které má dásní vředy a horečka nebo kdo není cítit dobře by měly být hodnoceny podle zdravotnickým pracovníkem; Plané neštovice. Plané neštovice vředy v ústech vypadat jinak než plané neštovice na těle. V ústech, vředy vypadají jako zvednuté rány (papul) a pak zase do mělkých vředy. Boláky na těle kůry v průběhu po fázi blistru, ale krust nedochází v ústech; Zranění. Jazyk vředy mohou vyplývat z kousání, žvýkání, nebo pálení na jazyku; Piercing. Úst, jazyka, a ret vředy mohou být způsobeny prorážecí sám o sobě, nebo podráždění po šperky používané v piercing; Rakovinu ústní dutiny, které se mohou vyvinout v jakékoli části ústní dutiny. Vaše šance na získání rakovinu ústní dutiny se zvyšuje, pokud kouříte, které neprodukují kouř použití (sliny) tabák nebo alkohol nadměrně; kožní onemocnění. Puchýře v ústech může být způsobeno tím, onemocnění imunitního systému, jako je například lichen planus, pemfigus vulgaris, pemfigoid, lupus, nebo erythema multiforme.