duševní zdraví: předstírané poruchy

Předstírané poruchy jsou podmínky, za kterých se člověk úmyslně a vědomě působí, jako by on nebo ona má fyzické nebo duševní onemocnění, když on nebo ona není opravdu nemocný. Uměle vyvolaná porucha na základě plné moci je, když se člověk chová, jako kdyby člověk ve své péči má nemoc, když tomu tak není.

Nečekal jsem, že omdlí při pohledu na krev mého syna. Jako matka, mým úkolem je sestra boo-Boos – i když, když můj syn přišel ke mně po rozbil jeho palec před několika měsíci, jsem připraven dělat svou nejlepší Florence Nightingale. Pak jsem viděl krev; Místnost se začala točit. Rozešla jsem se v studený pot. Cítil jsem všechnu barvu mozků z mého obličeje. Poté, co křičí po schodech do mého manžela převzetí, sklouzl jsem na podlaze v kuchyni; Psychologové přesně nevědí, proč až do výše 15% z nás zažít propad v krvi …

Lidé s poruchami uměle vyvolaná chovat tímto způsobem, protože z vnitřní potřeby být viděn jako nemocné nebo zraněné, nikoli k dosažení jasný přínos, jako je finanční zisk. Lidé s uměle vyvolaná poruchami jsou dokonce ochotni a někdy touží podstoupit bolestivé nebo riskantní testy a operace s cílem získat sympatie a zvláštní pozornost věnována lidem, kteří jsou skutečně nemocní nebo mají milovaného člověka, který je nemocný. Předstírané poruchy jsou považovány za duševních chorob, protože jsou spojeny se závažnými emocionálními potížemi.

Mnoho lidí s uměle vyvolaná poruchami trpí i dalších psychických stavů, zejména poruchy osobnosti. Lidé s poruchami osobnosti mají dlouhotrvající vzory myšlení a jednání, které se liší od toho, co společnost považuje za obvyklé nebo normální. Tito lidé mají obecně rovněž chudé zvládající dovednosti a problémy, které tvoří zdravé vztahy.

Předstírané poruchy jsou podobné jiné skupiny duševních poruch zvaných somatoformní poruchy, která rovněž zahrnovat přítomnost příznaků, které nejsou způsobeny skutečným fyzickým nebo mentálním onemocněním. Hlavní rozdíl mezi těmito dvěma skupinami poruch je, že lidé s poruchami somatoformní dělat ne falešné příznaky nebo omyl ostatní o jejich příznaky na účel.

to nový e-mailový sérii na diagnostiku, léčbu a žít s záchvatovité přejídání