hořčíku doplňky: přínosy, nedostatek, dávkování, efekty a další

Hořčík je minerál, který je rozhodující pro funkci těla. Hořčík pomáhá udržovat krevní tlak normální, silné kosti a srdeční rytmus v klidu.

Odborníci říkají, že mnoho lidí v USA nejsou jíst dostatek potravin s hořčíkem. Dospělí, kteří konzumují méně, než je doporučené množství hořčíku je větší pravděpodobnost, že zvýšené hladiny markerů zánětu. Zánět, podle pořadí, byla spojena s hlavní zdravotní stavy, jako jsou srdeční choroby, diabetes, a některých druhů rakoviny. Také nízká hořčík se zdá, že je rizikovým faktorem pro osteoporózu.

Tam je nějaký důkaz, že konzumace potravin s vysokým obsahem hořčíku a dalších minerálů může pomoci zabránit vysoký krevní tlak u lidí s prehypertenze.

Intravenózní injekcí nebo hořčík se používá k léčbě jiných stavů, jako eklampsii v těhotenství a při těžkých astmatických záchvatů. Hořčík je také hlavní složkou v mnoha antacid a projímadel.

Používám kupón; I koupit značková prodejna; I nakupovat v diskontních prodejen; Neberu vitamíny nebo doplňky stravy

Závažné nedostatky hořčíku jsou vzácné. Jsou pravděpodobnější u lidí, kteří

Poskytovatelé zdravotní péče někdy naznačují, že lidé s těmito podmínkami převzít hořčíku doplňky.

inhibitory protonové pumpy (PPI) běžný typ léku používaný k léčbě žaludečních šťáv, byly rovněž vázána na nízké hladiny hořčíku. Příklady PPI zahrnují dexlansoprazole (Dexilant), esomeprazol (Nexium), lansoprazol (Prevacid), omeprazol (Prilosec, Zegerid), pantoprazol (Protonix), a rabeprazol (Aciphex). Pokud užíváte některý z těchto léků na dlouhodobé bázi, váš poskytovatel zdravotní péče může kontrolovat hladinu hořčíku s krevním testem.