hyperaktivní močový měchýř (inkontinence): partner a podpora rodiny

Inkontinenční / OAB Trends

Pokud máte hyperaktivní měchýř (OAB), může být v rozpacích o tom mluvit. Místo toho můžete ocitnout se vyhnout situacím, kdy vaše OAB může způsobit problémy. Který může vyvolat pocit sám, a to by mohlo mít mýtné na vašem vztahu.

Pokud je váš denní rozvrh diktováno častých a náhlých močových žádá, aby při prohlídce vyrazí lézt na nejbližší koupelny a vy ještě nebyla vidět svého lékaře – to je čas, aby si schůzku, aby si léčit vaše hyperaktivní močový měchýř; Ať už vidět primární péče lékaře, interní medicína praktik, urolog nebo gynekolog nezáleží. Co záleží je, že dostanete pomoc pro příznaky, jako je nucení na močení, časté močení, vstávání často v noci močit, …

Obecně lze říci, že je to pro vás lepší, aby se těžké téma, než váš partner se stává dost nepříjemné se vás zeptat, co se děje. Váš partner si všimnout, váš neklid. Ten může být vystřídán učit se, že problém je OAB spíše než něco víc lékařsky závažné nebo dokonce hrozící rozpad.

Jakmile se rozhodnete nechat promluvit, budete muset přemýšlet o tom, jak nejlépe jít o tom. Kdy a kde byste měli přinést to? A jak?