Krátkozrakost: hyperopický posun po operaci – přehled témat

Většina lidí, kteří mají radiální keratotomie (RK) chirurgie postupně stát se více farsighted po dobu nejméně 8 až 10 let po operaci. To se nazývá hyperopický posun. Není jasné, co způsobuje posun. Je to také není jasné, jak dlouho to může trvat, nebo jak špatné to dostane.

Lidé, kteří jsou stále mírně krátkozraký po operaci (undercorrected), mohou zjistit, že jejich vidění do dálky se pomalu zlepšuje, jak dochází k posunu hyperopický; Lidé mladší než 40 nemusí všimnout posun. To proto, že jejich oči mohly přizpůsobit změně; Lidí kolem 40 let se může dostat presbyopie dříve, jako v důsledku hypermetropického posunu. Mohou potřebovat brýle na čtení.

Dnešní učitelé plně využívat počítače, interaktivní tabule, digitální zařízení, a dokonce i 3D technologie, aby se zvýšila výukové prostředí. Čtyřicet procent učitelů používat počítače pro výuku, a alespoň jeden počítač je v 97% všech třídách. Který přidává do hodně času obrazovky pro děti, které také sledovat televizi nebo hrát na počítači doma. Ale je to škodlivé pro vizi dítěte; Rodiče se obávají. Téměř třetina tvrdí, že jsou obavy, že počítačích a kapesních elektronických …