Krátkozrakost: otázky se ptát na operaci – přehled témat

Podívejte se na očního lékaře, který udělal hodně refrakčních operacích. Lékaři, kteří jsou přidružené lékařské školy nebo závažné oční klinice mohou mít lepší přístup k nejnovějším postupů a technologií. Ve většině případů, oční lékař, nikoliv optometrista, udělá oční chirurgii.

Zvažte dostat nezávislý druhý názor tím, že mluví k očnímu lékaři, který by neměl být dělá refrakční operaci sám, ale ti mohl vyhodnotit jako kandidát na chirurgii a doporučí chirurga; Podívejte se na oční lékař, který přijal několik kurzů v postupu (ne jen jeden cyklus), a který má proběhnout nejméně 25 až 30 procedur. Zeptejte se, co je úspěšnost byla v těchto postupech. A ptát se, jak spokojeni byli pacienti s výsledky; Vyberte chirurg oko, který bude osobně zpracovávat vaši péči a návaznou po operaci; Zeptejte se na vaše riziko halo nebo oslnění; Zeptejte se, jestli si můžete prohlédnout čočky, které bude opakovat množství undercorrection chirurg očekává, že budete mít stále po operaci; Zeptejte se, jestli budete moci nosit kontaktní čočky pro korekci zbývající undercorrection. Někteří lidé nejsou schopni nosit kontaktní čočky po operaci; Zeptejte se, zda je cena operace bude zahrnovat postup opakujte první postup undercorrects nebo overcorrects příliš mnoho; V případě radiální keratotomie (RK), zeptejte se, zda je lékař plánuje počkat nejméně 6 týdnů před zahájením provozu na druhém oku. Tímto způsobem, všechny neočekávané výsledky v prvním oku bude méně pravděpodobné, že se bude opakovat do druhého oka; V případě LASIK nebo PRK (PRK), poraďte se se svým lékařem o možných rizicích a přínosech oprava obě oči ve stejný den ve srovnání s tím jedno oko najednou na jednotlivé dny.

Téměř polovina z odhadovaných 2,5 milionu očních zranění hlášeny každý rok stane v domě i kolem něj, v závislosti na oftalmologické akademie a Společnosti oční trauma. Více než 40% těchto očních úrazů se stalo při každodenních činnostech, jako je vaření; Zde je návod, jak chránit vaše oči, zatímco vy pracujete v Kuchynì; Mějte ochranné brýle ruce. Většina z nás si myslí, ochranné brýle pro ovládání potenciálně nebezpečných energetických zařízení. Ale ochranné brýle má …