Laurel: použití, nežádoucí účinky, interakce a varování

Širokolistým Laurel, Calico Bush, Kalmia Ć Feuilles Larges, Kalmia latifolia, Lambkill, Laurel, Laurel de MontaĆ ± a, Laurier AmĆricain, Laurier d’AmĆrique, Laurier des Montagnes, Mountain Ivy Rose Laurel, ovce Laurel, Spoon Laurel.

Laurel je rostlina. Čerstvé nebo sušené listy se používají k výrobě léku; Lidé použijí Laurel přímo na postiženou oblast k léčbě kožního onemocnění pokožky hlavy (tinea capitis), psoriáza, herpes a syfilis.

Laurel se může změnit, jak je sodná sůl používá buňkami po celém těle.

Nedostatečná Evidence fo; Kožního onemocnění pokožky hlavy (tinea capitis); psoriáza; Opar; Syfilis; Ostatní podmínky. Stále více se ukazuje potřeba hodnotit účinnost horského vavřínu pro tyto účely.

Laurel je nebezpečné pro lidi, aby se ústy. To může způsobit mnoho vedlejších účinků, jako je bolest, studený pot, nevolnost, zvracení, průjem, necitlivost, závratě, bolesti hlavy, horečka, ztráta zraku, svalové slabosti, vážné problémy, srdce a plic, smrti a dalších vážných vedlejších účinků; Není k dispozici dostatek informací, aby vědět, jestli horský vavřín je bezpečný při aplikaci přímo na kůži; Zvláštní opatření a upozornění: Těhotenství a kojení -feeding: Je to nebezpečné vzít Laurel ústy. Není k dispozici dostatek informací, aby věděl, zda je bezpečné používat Laurel na kůži. Nepoužívejte Laurel, pokud jste těhotná nebo kojíte -feeding.

V současné době nemáme žádnou informaci o Laurel interakce

Příslušná dávka Laurel závisí na několika faktorech, jako je věk uživatele, zdravotnictví a dalších podmínek. V tomto okamžiku není k dispozici dostatek vědeckých informací pro určení vhodného rozsahu dávek pro horského vavřínu. Mějte na paměti, že přírodní produkty nejsou vždy nezbytně bezpečné a dávky mohou být důležité. Ujistěte se, že řídit příslušnými pokyny na štítku výrobku a před použitím poraďte se se svým lékárníkem nebo lékařem nebo jiným zdravotnickým pracovníkem.

Reference

Mancini SD, Edwards JM. Cytotoxické principy z mízy Kalmia latifolia. J Nat Prod 197; 42: 483-8.

Přírodní Léky obsáhlá databáze Consumer verzi. viz Natural Léky komplexní databáze verzi Professional. ĀTherapeutic Research fakulta 2009.

Ex. Ženšen, vitamin C, deprese