makeover magic pro dieters

Ať už jste jen pár liber od svého cílové hmotnosti, nebo jsou ještě doufat, že ztratí 50, dokonce 100 liber, není důvod čekat na vypadají skvěle.

Mini-makeovers v celém průběhu svého programu hubnutí bude nejen vám okamžitý ego a energetickou podporu, mohou dokonce vám pomůže držet se svého plánu, říkají odborníci.

Lidé, kteří vám každý den vidět ne vždy všimnout úbytek na váze, ale když máte skvělý nový účes nebo si aktualizovat své kosmetiky, může to být skutečný “wow,” a najednou lidé říkají “Vypadáš skvěle! , “říká Ceslie Armstrong, móda a styl expert, který je bývalý editor-in-Chief časopisu Grace.

Jsou to přesně ten druh komplimenty, které mohou udržet nás děje, když diety horší časy, říká Image poradce Sandy Dumont.

“To vám dává motivaci zůstat opravdu vážně zhubnout,” říká Dumont, autor knihy Image Pays.

Nejlepší zprávou: člověka expert Andy Paige říká aktualizovat svůj vzhled může být jednodušší, než si myslíte. Všechno to začíná se svým postojem.

“Hoďte pryč ty předsudky o tom, jak jste se před pohledu a začal se dívat na sebe zcela novým – a tenčí – světla,” říká Paige, bývalá modelka plus-velikosti, která je krása a ředitel styl pro NBC makeover přehlídky Začít znova.

To znamená, že zapomínání mnohé z vašich starých “pravidel” – jako “Nemohu nosit!

Pokud se jedná o odlitek nový obrázek, třeba nic nefunguje tak rychle, jako nový účes. Ale odborníci radí, ne jen uspořádat styl máte – jít na něco úplně nový!

“Zkus opravdu elegantní, moderní střih, ten, který nemá mnoho obvodem, a podívejte se na stylu, který nabízí obrysy, které mohou štíhlý obličej a práce s celkovými proporcemi svého nového těla – způsob, jakým se díváte teď , “říká Paige.

Vyšší ženy by měly mít své vlasy na ramena, nebo těsně pod, říká a dodává vrstev vytvořit důraz kolem očí, lícní kosti a čelisti.

Ten styl budete chtít, aby se zabránilo: bradu délky pageboy s koncích, které zase dolů.

zdravé, chutné recepty, od a časopis dobře jíst.

I když cvičíte, měli byste počítat mezi …