maminky: jak se nechat hýčkat v 10 minutách

Můžete to udělat všechno. Se vám podaří dům, uklidnit pletí kolena, mazlit pryč noční můry. Zeptejte se kteréhokoliv máma, když naposledy udělal čas pro sebe, a ona bude pravděpodobně říkat: “Je čas pro sebe? Co to je?”

Většina maminky se nemůže uvolnit pro mnoho lázeňských víkendech. Ale měli byste být schopni vybojovat alespoň 10 až 20 minut z každého náročném dni, který je právě pro vás. “Mark je v kalendáři, pokud budete muset, stejně jako jakýkoli jiný jmenování,” říká Gold. “Jinak je tu vždy něco jiného, ​​má přednost.

Co můžete dělat s těmi drahými minut? Spousta!

1. ztrácet čas.

Busy maminky jsou trvale multi-tasking. Zkuste s naprosto neúčelné 10 minut, to je jen pro vás a ne váš seznam úkolů. Gold navrhuje čtení (zcela Prachový) časopis nebo kapitolu knihy, které jste dlouho zanedbávané (bez rodičovských návodů, prosím!), Nebo jen ležet na posteli s nohama nahoru.

2. Telefon přítele.

O deset minut vám nedává dostatek času, aby se setkal na šálek kávy, ale to vám čas sedět u kuchyňského okna a znovu s někým, které vás zajímají. Snažte se bydlet na své děti ‘sportovní aktivity a výsledky testů. Místo toho povídání o jiné věci, které se připojují přes, ať už je to láska k cestování, nebo nejnovější epizody svého oblíbeného televizního pořadu.

3. Masážní nebo Manikúra

Mnoho center a nehtové studio nabízí levnou 10 minut nohou, zad nebo krční masáže, nebo rychlost manikúru. Najít ten nejbližší vás a navštívit jednou za týden.

4. Získat celá mokrá

Ve středu dne, není nic, co se cítí zcela jako dekadentní jako vleže na máčet ve vaně s šumící koupel bomba nebo hedvábně namočit.