mastitidy během kojení-symptomy

Příznaky mastitidy nejčastěji objevují během 4 až 6 týdnů po porodu.

Tyto počáteční příznaky mohou začít poté, co byl vyřešen zablokovaného kanálu mléka.

Zavolejte svého lékaře, teď, pokud máte

Zavolejte svého lékaře ještě dnes, pokud máte

Bolestivé místo na jednom prsu. To může být zarudlá, teplý na dotek, nebo obojí; Zimnice, bolesti a chřipka-jako symptomy; Horečka.

Zavolejte svého lékaře, pokud máte jiné problémy s prsy, jako je popraskané a krvácející bradavky nebo puchýře na bradavky, které nejsou vystřídán domácí léčbě.

V některých případech se příznaky mastitidy zhorší a prs vyvíjí kapsy hnisu (absces) v zamořené oblasti. Příznaky prsu patří absces

Thrush (kvasinková infekce) se může objevit v vašeho dítěte v ústech a šíří do bradavky a prsu potrubí. Máte-li příznaky mastitidy, které se nebude dál navzdory léčbě, bolesti v oblasti bradavek během a po kojení, ostrou bolest prsu mezi krmením nebo bradavky, které vypadají velmi růžové, může se jednat o kvasinkovou infekci. Tato podmínka může také začít s náhlým začátkem bolesti nebo pálení v případě, že kojení probíhala dobře bez problémů.

Máte-li příznaky kvasinkové infekce, jak vaše bradavky a vaše dítě v ústech by měly být kontrolovány pro drozd. Léčba drozd vyžaduje, že vy i vaše dítě má být léčen, i když vaše dítě nemá příznaky. Pro více informací, drozd.

Zvýšení bolesti v jedné oblasti prsou; Zvyšování zarudnutí v jedné oblasti prsu nebo červené pruhy procházející pryč z oblasti prsu; Odvodnění hnisu z bradavky nebo jiné části prsu; Horečka z 101 ° F (38,5 ° C) nebo vyšší.

Zduření uzlin (uzliny) v krku nebo podpaží; Horečka menší než 101 ° F (38,5 ° C).

Prsa paušální, že je těžké a bolestivé; Zčervenal prostor na prsou; Chřipka-jako symptomy, které jsou stále horší.