melanom léčba (pdqто): léčba [] -changes k tomuto shrnutí (05/16/2013)

Informační rakovina shrnutí PDQ jsou pravidelně prověřovány a aktualizovány, jak budou k dispozici nové informace. Tato část popisuje nejnovější změny provedené v tomto shrnutí k datu výše.

Pokud jste měli rakovinu kůže, nemusíte zůstat doma a číst knihu, zatímco všichni ostatní je mimo jízda na kole nebo na míčové hry. Ty musí být velmi opatrní na slunci, ačkoli; Chceme podpořit zdravý životní styl, “říká Lisa Chipps, MD, ředitel dermatologické ordinace na Harbor-UCLA Medical Center. Ale jakmile jste měli rakovinu kůže, říká, že jste větší pravděpodobnost, že mají jiný Pokud se vám ‘jsem měl melanom, nejvážnější rakovinu kůže, jsi devětkrát větší pravděpodobnost, že mají novou …

Toto shrnutí je napsán a udržuje redakční radou PDQ dospělých postup, který je redakčně nezávislá. Souhrn odráží nezávislé přehled literatury a nepředstavuje prohlášení politický nebo NIH. Více informací o souhrnné politice a úloze PDQ redakčních rad při zachování shrnutí PDQ lze nalézt na O tomto souhrnu PDQ a stránek databáze PDQ ‘s Comprehensive Cancer.

Tato informace se vyrábí a poskytuje nationâ; Cance; Institute (). Informace v tomto tématu se mohlo změnit, protože to bylo psáno. Nejaktuálnější informace, obraťte se na nationa; Cance; Institut prostřednictvím webových stránek Internet na adrese http: /; cancer.gov nebo volejte 1-800-4 rakovině.

 Veřejné Informace z National Cancer Institute