meningitida, prevence

Dětství očkování jsou nejlepším způsobem, jak zabránit meningitidy. Tyto záběry se zabránilo zárodky z způsobuje některé z chorob, které mohou vést k meningitidy. Patří mezi ně záběry pro

Podle zákona o cenově dostupnou péči, mnohé zdravotní pojistné plány poskytovat bezplatné služby závodní preventivní péče, včetně prohlídek, očkování a screeningových testů, na děti a dospívající. Další informace.

Zdravotní pojištění Center

Spojení bylo zjištěno mezi meningitidou a kochleárních implantátů pro těžkou ztrátou sluchu. Přispět k ochraně proti meningitidě, odborníci doporučují, aby lidé s kochleární implantáty dostat pneumokokové výstřel. Také, někteří lidé s implantáty mají ušní infekce, než se dostanou meningitidu, a proto je důležité při léčbě ušní infekce hned s antibiotiky.

Podniknout kroky, aby se omezilo riziko nákazy nebo šíření meningitidu

Vakcína proti spalničkám, příušnicím a zarděnkám (MMR); (Co je PDF dokument ?; Chickenpo (Co je to dokument PDF); Hib diseas;? (Co je to dokument PDF); pneumokokových onemocnění (PPSV (Co je PDF dokument) nebo PCV (Co je to PDF dokumentovat)) Získání tento snímek obvykle chrání lidi od typu bakterií, které jsou s největší pravděpodobností způsobit zánět mozkových blan smrti?. meningokokového diseas;?. (Co je dokument PDF) Tento snímek se také doporučuje pro lidi, jejichž riziko je vyšší, než je obvyklé , jako je například cestující do zemí známo, že mají propuknutí meningitidy, lidí bez sleziny, a těch, kteří mají HIV.

Drž se dál od lidí, kteří ji mají; Udržet lidi s meningitida oddělené od ostatních lidí v domácnosti; Často si myjte ruce, pokud máte zánět mozkových blan nebo se starají o někoho, kdo dělá. po použití toalety nebo pomáhat nemocné dítě používat toaletu, po výměně plenek nemocného dítěte umýt ruce a po manipulaci použité prostěradla, ručníky, oděv nebo osobní věci z nemocného člověka; Vyhnout se kontaktu s volně žijícími zvířaty. A přijmout opatření, aby se zabránilo kousnutí z chyb, jako jsou komáři a klíšťata, které by mohly nést bakterie nebo viry choroboplodné zárodky; Pokud přijdete v úzkém kontaktu s někým, kdo má bakteriální meningitida, kontaktujte svého lékaře. Užívání antibiotik může vás dostat nemoc. Pokud je váš kontakt je pouze příležitostná, například ve škole nebo v práci, nemusíte brát antibiotika.