menopauza: podpora a zdroje

Zde je uveden seznam pojmů spojených s různými typy menopauzy, příznaky, příčiny, léčby a další.

Zde jsou dvacet sdružení menopauzy související s více menopauze informace, které potřebujete.

Stavět na svých znalostech menopauze s články, průvodců, informačních bulletinů, recenze a další z těchto odborníků menopauzy. Tento odkaz vás zavede na internetových stránkách skupiny.

Tato nezisková skupina poskytuje informace a vzdělávací programy o menopauze. Níže uvedený odkaz vede na svých internetových stránkách.

Napomoci tomu, aby rozhodnutí o hormonální terapie vy, National Institutes of Health dali dohromady soupis na menopauze hormonu.

Tento National Institutes of Health stránek nabízí přehled o menopauze, jejích symptomů, léčby a více ve formátu tiskového příjemný. Tento odkaz vás zavede na webové stránky.

Najít brožury – v angličtině a španělštině – pokrývat základy menopauzy a hormony.

Zájem o vstup do klinického hodnocení zkoumá menopauzy, menopauza ošetření a další? Toto místo nabízí rozsáhlý seznam menopauzy souvisejících klinických studiích, kteří hledají pro účastníky. Tento odkaz vás zavede na webové stránky.

Na této stránce naleznete odkazy na informace o menopauze, včetně nejnovější zprávy, strategie zvládání, příznaky, léčba, klinických studií a menopauzy a alternativní medicíny.

Chcete aktuální a pokročilé čtení o nových poznatků z Health Initiative žen a dalšími studiemi, které nabízejí informace o rizicích a přínosech dlouhodobého menopauze hormonální terapie? Můžete ho zde.

Tento adresář pomáhá rychle lokalizovat lékařů ve vašem okolí.

Organizace pro ženy (a mužů) věku 50 a starších se AARP byl dříve nazýván Asociace důchodců. Tento odkaz se dostanete na svých webových stránkách.