Michelle Akers, centrum záložník pro USA ženský národní fotbalový tým

JMÉNO: Michelle Akers

TEAM: US Dámská národní fotbalový tým

POLOHA: Centrum záložník a útočník

ZRANĚNÍ / conditio; Chronický únavový && am; Imunitní dysfunkce syndrom (CFIDS)

V roce 1991, po mistrovství ženské mistrovství světa v Číně, Akers se cítil unavený a letargický, ale křídou to až do svého nabitý program. Po několika dalších měsících stále více zmenšených energetických hladin, se stala starosti a navštívil lékaře, který jí doporučil k odpočinku po dobu nejméně jednoho měsíce. V době, ona byla jen stěží schopna fungovat. Bylo to extrémní úsilí pro ni prát, připravit jídlo, nebo se pokusit rotopedu po dobu 5 minut.

Myslel, že by mohlo být rovněž souvisejících s výživou, ona také konzultovat výživu. Ale i při strava změnit únava, závratě, migrény, noční pocení, žaludeční nevolnost, a problémy metabolismus zůstal a po určité době, zhoršila. Když se zhroutil během hry v roce 1993, se rozhodla, že ona byla nemocná, a ne jen unavený nebo spustit dolů.

Michelle Akers, který někteří nazývají Největší ženský fotbalista kdy jindy, má svůj podíl úrazů v její kariéře. Měla 12 kolenní operace, pět nebo šest dalších zranění kolena, které nevyžadovaly chirurgie, otřesy, a vyrazil zuby. Akers navštěvoval University of Central Florida od 1984 do 1989 a byla na národní tým USA od roku 1985 až do současnosti. Některé z jejích mnoha ocenění patří: 1991 Světový pohár vítěz zlaté kopačky, 1996 olympijský vítěz, 1998 Hrách dobré vůle zlatým medailistou, 1999 FIFA Bronzová koule Award a 1999 FIFA World Champion Cup. Ona je all-time vedoucí střelcem soutěží Světového poháru a je jedním ze čtyř hráčů na celém světě vstřelit více než 100 profesních cílů v mezinárodní hře.

Není známo, co způsobuje CFIDS. Lékaři, že je to buď neidentifikovatelná virus nebo mnoho různých virů reagujících s faktory životního prostředí nebo predispozice v těle. CFIDS má různé příznaky. Běžné příznaky zahrnují extrémně bolestivé bolesti hlavy a noční pocení, zapomnětlivost a extrémní únavu. Akers řekl: “Kdybyste měli proti chřipce nebo jet lag, je to ten pocit násobí.”

I když cvičíte, měli byste počítat mezi …

I když cvičíte, měli byste počítat mezi …