migrény-žije s migrénami

Můžete mít méně migrény -A menší bolest, když se vám dostat je, že se snaží

Můžete snížit, kolik máte migrény tím, že najde to, co spouští své migrény a vyhnout se ty věci. Triggers může zahrnovat potraviny, alkohol, horkého počasí a změny na své rutiny.

Veďte si deník bolení hlavy (Co je to dokument PDF?) Najít své triggery. Zapsat, pokud máte bolesti hlavy a jak špatné to je, spolu s detaily, jako to, co jste jedli a co jste udělali předtím, než bolest hlavy začala. Tyto informace vám může pomoci najít a vyhnout se věci, které přinášejí na vaše bolesti hlavy.

Informace, které jste dát do vaší hlavy deníku také může pomoci váš lékař najít nejlepší léčbu pro vás. Nalezení správné léčby vám pomůže mít méně bolesti hlavy. A bolesti hlavy se u Vás nemusí být tak špatné.

Jedna žena příběh

Carole, 41

Najít a vyhnout se spouští pro své bolesti hlavy; Udržujte deník bolení hlavy zjistit, co spouští své migrény; Brát léky jako lékař radí, aby se zabránilo a zastavit migrény; Vezměte si lék ihned, když si myslíte, že jste získali migrénu; Snížit stres; relaxačními a pozitivního myšlení metod; Získejte pomoc od svého lékaře a poradce, pokud si myslíte, že vaše migrény může být spojen s depresí nebo úzkostí. Léčení těchto zdravotních problémů může snižovat, jak často se dostanete migrény.

“Vždycky jsem čekat příliš dlouho, aby mi lék Nyní beru si ji, jakmile začnu cítit píchání bolesti..” – Carole

Přečtěte si více o tom, jak Carole změnil způsob, jakým se k ní choval migrény.

Nejlepší způsob, jak zastavit migrénu, je vzít si lék při prvním náznaku bolesti hlavy. Můžete si myslet, můžete zastavit migrénu tím, vleže a je tichý nebo dělá relaxační cvičení. Ale pokud začala migréna, je to pravděpodobně příliš pozdě na tyto jiné metody pro práci sami.

Udržujte svůj lék s sebou po celou dobu, takže jste připraveni, když začne bolest hlavy; Neužívejte lék příliš často. Promluvte si se svým lékařem, pokud užíváte lék více než 2 dny v týdnu, nebo pokud máte více než 3 hlavy měsíčně. Příliš mnoho lékařství-over-the-counter nebo předpis může vést ke zvýšení bolesti hlavy. Jedná se o tzv odskočit bolení hlavy.

Můžete být schopni mít méně bolesti hlavy tím, že lék bez lékařského předpisu, aby se zabránilo migrény. Ale užívání tohoto léku, neznamená, že budete nikdy dostat migrénu.