mikrocephalus příčiny, léčby, prevence a dlouhodobé účinky

Mikrocefalie je vzácná porucha, nervová soustava, která způsobuje hlava dítěte, aby malé a nejsou plně vyvinuty. Mozek dítěte přestane růst tak, jak má. Tato situace může nastat, když dítě je ještě v matčině děloze nebo během prvních několika let po narození.

Lékař nemusí být schopen říct, proč se to stalo, aby vaše dítě. Ve většině případů je přesná příčina není známa.

To může být způsobený

Vrozená mikrocefalie je předán přes rodin. Je to způsobeno tím, defekty v genech spojených s rozvojem časné mozku. Mikrocefalie je často viděn u dětí s Downovým syndromem a genetických poruch.

Ochrana dítě z Infectio; Baby Vision: Co vaše dítě See; Pomoc pro Baby Ekzémy Váš

Získal mikrocefalie znamená, že mozek dítěte přišel do kontaktu s něčím, co poškozeným jeho růst a vývoj. Některé věci, které by mohly tuto chvíli udělat dítě v děloze jsou

Získané mikrocefalie mohou být způsobeny také jiné, včetně

Lékař může diagnostikovat mikrocefalie před nebo po narození dítěte.

Během těhotenství, ultrazvuk může ukázat, že dítě má menší, než se očekávalo velikosti hlavy. Chcete-li to jasně vidět, že je nejlepší mít test na konci svého 2. trimestru, nebo když jste zadání vašich posledních 3 měsících těhotenství.

Poté, co se dítě narodí, bude zdravotnický pracovník měřit kolem nejširší části hlavy vašeho dítěte. Toto číslo je pak označen na růstové křivky. Tímto říká doktor, jak se hlava vašeho dítěte roste ve srovnání s ostatními dětmi stejného věku a pohlaví. Pokud měření hlavu vašeho dítěte spadá určitého bodu pod průměrem, je to považováno mikrocefalie.

Měření hlava je přijata při každém vyšetření až do věku 2 nebo 3. Je-li vaše dítě má mikrocefalie, velikost jeho hlavy bude kontrolována při návštěvě každého lékaře.

Časné příznaky sluchu Los; Chraňte své děti: Get Your Shot; Bakterie v mateřských školkách: Otázky pro