milníky pro děti ve věku 15 – 18 – Přehled téma

Stárne 15 až 18 jsou vzrušující doba života. Ale tyto roky může být náročné pro dospívající a jejich rodiče. Emoce mohou rychle měnit jako dospívající naučit zacházet se školou, jejich přáteli a dospělých očekávání. Teen sebeúcta je ovlivněn úspěchem ve škole, sportu a přátelství.

Whoopin; kašel může znít jako nemoc z jiné éry. Ale nemoc, také volal černý kašel, je živ a zdráv v U.S.; Známý jako dětské nemoci, černému kašli je vlastně nejčastější u dospívajících a dospělých. Projdou černý kašel k ostatním členům rodiny, aniž by si uvědomil, že jejich příznaky nachlazení jsou opravdu černý kašel; Pro sourozenci a manžely, chytání pertussis by mohlo znamenat severecough a zmeškaných pracovních dnů. Ale když je příjemcem neočkované dítě, černý …

Dospívající v této věkové skupině

Dospívající v této věkové skupině

Dospívající v této věkové skupině

V této věkové skupině

Obvykle vstoupit do puberty do 15 let; Většina dívek měli jejich první menstruaci od věku 15 let; 15 let, dívky jsou v blízkosti jejich dospělé výšky; Chlapci obvykle i nadále růst vyšší a přibírání na váze přes jejich dospívající let.

Začnou vidět problémy v odstínech šedé namísto černé a bílé; Může pochopit, že lidé mohou vidět stejný problém různými způsoby, ale často mají pocit, že jejich osobní názory jsou ty, které jsou nejvíce správné; Mohou myslet, že “vědí všechno.

Pokuste se najít své místo ve světě. Jsou přijít na to: “Kdo jsem?” a “Jak mohu zapadnout, může mít emocionální výkyvy ze dne na den; Bývají zralý občas, ale stále mají periody dětinské chování; rebel května a mít obtížný chování; Začít hledat intimní vztahy, které se stávají důležitou součástí jejich identita.

Chlapci i nadále získat silnější a agilnější i po pubertě; Dívky nemají tendenci získat žádné další síly nebo hbitosti po pubertě.