muzikoterapie – přehled témat

Hudební terapie je použití hudby k získání fyzické a emocionální léčení a wellness. Vyškolený a certifikované Muzikoterapeut může poskytnout muzikoterapii. Terapeutická sezení může zahrnovat poslech hudby, muzicírování, nebo obojí.

Tím, Jenn La Lim; Vy jste v sociálním samotě? Je-li váš společenský život pryč převážně digitální, možná budete mít; Sociální média určitě nám pomáhá zůstat v kontaktu, navzdory našim rušných životech. Ale na nějaké úrovni, mnozí z nás jsou v úkrytu. Nedovolte, aby tyto výmluvy, aby vám uvízl v životě zvyšující se sociální samotu; Ale … já nemám čas se stýkat tváří v tvář. Hele, já tě slyším. Pořád velmi zaneprázdněn prací, a já jsem strávil roky krmení mé přátelství s on-line kyslíkem. Ale vztahy jsou méně naplňující …

Můžete použít muzikoterapie pomoci své duševní a fyzické zdraví. Pomáhá lidem vyjádřit se, najít nové vzpomínky, a zklidnění těla a mysli prostřednictvím svého rytmu, pořádku a předvídatelnosti. Muzikoterapie je někdy v kombinaci s pohybovými terapií, jako je tanec.

muzikoterapie

Muzikoterapie je považováno za bezpečné.

Vždy informujte svého lékaře, pokud používáte alternativní terapie, nebo pokud uvažujete o kombinování alternativní terapie s konvenční lékařské ošetření. To nemusí být bezpečný vzdát svoji konvenční lékařské ošetření a spoléhat se jen na alternativní terapie.

Může zlepšit zapomnětlivost (demence) b; Zlepšení připojení k ostatním; Pomáhá mozku produkovat uklidňující látku (melatoninu); Zlepšení, jak dobře budete mluvit; Zlepšení dlouhodobé a střednědobé paměti.