mužských pohlavních problémy a zranění, domácí léčba

Opatření domácí léčba může pomoci zmírnit bolest, otoky a modřiny a podporuje hojení po genitální poranění. Tyto domácí léčba opatření mohou být také užitečné pro noninjury problémy. Ale pokud si myslíte, že může mít vážnější zranění, použijte první pomoc a zároveň si sjednat pro vyhodnocení svého lékaře.

Promluvte si se svým dětským lékařem před přepnutím tam a zpět mezi dávkami paracetamol a ibuprofen. Při přepínání mezi dvěma léky, tam je šance, vaše dítě dostane příliš mnoho lék.

Opatření domácí léčba může být také užitečné pro

Odpočinek. Odpočinek a chránit zraněné či bolavé oblasti; Led. Cold sníží bolest a otok. Použít ledový nebo studený obklad, aby okamžitě snížit otok. Použít led nebo studený obklad po dobu 10 až 20 minut, 3 nebo vícekrát denně. Sáček mraženého hrášku nebo kukuřice může fungovat jako studený obklad. Chrání kůži před omrzlinami umístěním tkaninu mezi ledem a kůži. Po 48 až 72 hodin, je-li otok je pryč, platí teplo do prostoru; Podpora. Zatímco zotavuje z poranění pohlavních orgánů, nosit šortky žokej, ne boxery, aby přispěla k podpoře poraněné oblasti. Můžete použít suspenzor, pokud to pomůže ulevit od bolesti.

Kvasinková infekce, které způsobují ohnivou červenou vyrážku s vroubkovaným okrajem a ostře ohraničeny okrajích vrásek kůže; Jock svědění, což je houba (pásový opar), infekce kůže, které mohou způsobit vyrážku a puchýře; Drobné řezy nebo kožní rány s mírným krvácením; Jednorázovou na šourku kůže, jako je mazové cysty; Drobné vyrážky, které jsou červené a svědí. Ty mohou být způsobeny kontaktem s látkou (kontaktní dermatitidy), jako je škumpa jedovatá, který způsobuje alergickou reakci.