myasthenia gravis diagnózy a léčby

Během fyzické zkoušky, váš poskytovatel zdravotní péče může pozorovat příznaky, jako je například povislé oční víčko, potíže držel ruce na délku ramen po přiměřenou dobu, nebo ve slabém sevření. Krevní testy mohou odhalit přítomnost acetylcholine receptor nebo svalově specifických, tyrosin kináza-séropozitivní (MuSK) protilátek. Specializované testy používají elektrickou energii pro stimulaci svalů, a zároveň, měřit sílu svalové kontrakce.

Dů; Je možné, že hlavním názvu zprávy meningitidy Bakteriální není jméno, které jste očekávali. Zkontrolujte synonyma listingu najít alternativní název (y) a poruchy dělení (y) na které se vztahuje tato zpráva.

Vzhledem k tomu, ostatní podmínky občas vyskytují spolu s myasthenia gravis a může interferovat s léčbou, váš zdravotní poskytovatel péče může nařídit další testy. Možná budete muset CT nebo MRI ke kontrole na thymoma. Budete kontrolovat vysoký krevní tlak a glaukom, a budete pravděpodobně krevní test, aby zjistili, zda máte onemocnění štítné žlázy, dalších autoimunitních onemocnění (jako je revmatoidní artritida nebo systémový lupus erythematodes), diabetes, problémy s ledvinami, nebo na kteroukoli infekce.

Neexistuje žádný lék na myasthenia gravis, ale je s ním zacházeno s léky a někdy chirurgie. Můžete být kladen na lék s názvem pyridostigmin (Mestinon), který zvyšuje množství acetylcholinu dostupného ke stimulaci receptory.

Tato porucha se nejčastěji zpracovává se steroid prednisone, drogy azathioprin (Imuran), mykofenolátu (CellCept), a cyklosporin (Neoral) pro potlačení imunitního systému.

V závažných případech může být potřeba, aby vaše krev odeslána prostřednictvím speciálního stroje, který odstraňuje plazmy obsahujících protilátku a nahrazuje ji s protilátkou bez plazmy. Tento jev se nazývá plazmaferéza. Může být také daný přípravek s názvem intravenózní imunoglobulin (IVIg) jehlou do žíly.

Máte-li tymomu, budete potřebovat operaci odstranit svůj brzlík (tymektomie). Ve skutečnosti, může lékař doporučit, abyste podstoupit operaci, i když není přítomen žádný tumor, protože odstranění brzlíku Zdá se, že zlepšení symptomů u mnoha pacientů.