narkotické bolest typy léky, vedlejší účinky, používá

Existuje celá řada silných lécích proti bolesti, včetně omamných látek, které může lékař předepsat pomoci zmírnit bolest artritidy.

Často jsou tyto analgetika jsou kombinovány s acetaminophen (Tylenol). Obsahují

Vrzající, bolest v kloubech. Bodnutí v koleně. Ostrá bolest střelba z ramene k lokti. Žádný velký problém, že jo; Špatně. Až příliš často, budeme předpokládat, bolesti kloubů je normální součást stárnutí, které budeme muset naučit žít. Nic nemůže být dále od pravdy, říkají odborníci, což ukazuje na bohatství možností léčby z výkonu a alternativních doplnění léků a kloubních náhrad operaci; Je to vážný problém, protože bolest může ovlivnit každý aspekt svého života. “Bolest je ne …

Užíváte-li narkotika proti bolesti artritidy, mějte na paměti, že alkohol a drogy obsahující paracetamol nebo Tylenol nejdou k sobě. Tato kombinace může výrazně zvýšit riziko závažného poškození jater.

Když budete mít omamné, můžete také spustit riziko vzniku tolerance k drogám. To znamená, že budete potřebovat více a více léků za účelem získání stejného účinku. Také hrozí, že se stanou závislí, nebo dokonce závislými. Kromě toho, narkotické může vyvolat nežádoucí účinky, jako je zácpa, ospalost, sucho v ústech, a obtížnosti močení. Protidrogová methylnaltrexonii (Relistor) a naloxegol (Movantik) jsou schváleny pro léčbu zácpy kvůli užívání opiátů u pacientů s chronickou bolestí.

Na rozdíl od ibuprofen, Motrin, Aleve nebo jiných NSAID léčiv, narkotika nesnižují zánět, který se vyskytuje s artritidou. Omamné pracovat na receptory bolesti v nervových buňkách k úlevě od bolesti.

Pokud máte bolesti, která není vystřídán omamné drogy nebo samotným NSAID, poraďte se se svým lékařem o kombinaci těchto dvou. V některých případech NSAID / narkotikum kombinace může úlevě od bolesti lépe než to buď samostatně.

: Nejčastěji zneužívané předpis i volně prodejných léků

Tylenol s Codein; Lorcet, Lortab, Vicodin (hydrocodone; Morphin, OxyContin, Roxicodon; Percocet