nechirurgická odstranění nehtů na plísňové infekce nehtů

Nechirurgická odstranění (chemické) hřebík je bezbolestná procedura pro plísňové infekce nehtů je. Tato technika odstraňuje pouze nemocné a poškozené nehty, nikoli zdravou část nehtu. To se provádí v klinice nebo v ordinaci lékaře. Buď celý nehet (odtržení), nebo část nehtu (debridement), mohou být odstraněny. Tento postup je téměř vždy bezbolestné.

Poté, co na nehty změkčuje, lékař odstraní ošetřovaný nehet zvednutím nehet od nehtového lůžka, nebo vyříznutím nemocnou část nehtu.

Oblast vystavena odstraněním nehtů by měly být uchovávány v suchu. Je třeba léčit během 2 týdnů. Nehty může trvat 6 měsíců znovu dorůst a drápy může trvat 12 až 18 měsíců znovu dorůst.

Nechirurgická odstranění hřebík můžete využít k závažným infekcím protiplísňových a na nehty, které se zvýšily ve velikosti kvůli abnormálnímu růstu (hypertrofické). Je třeba jen zřídka.

Po odstranění nemocné a mrtvé tkáně, infekce může být dále zpracován za použití antifungální krému na zbývající infikované oblasti, nebo tím, že orální fungicidní přípravek.

Po odstranění nehtů, rány může nakazit. Lze snížit riziko infekce udržováním oblasti čisté a suché, a pravidelně použití antibiotika mast.

Plísňová infekce nemusí být zabit a mohou infikovat nové hřebík, která roste.

Odstranění hřebu umožňuje aplikovat antifungální krém přímo na infikované oblasti, čímž se zvyšuje pravděpodobnost, že se infekce může být léčena.

Tento postup má dobrou šanci na vyléčení pro závažných infekcí nehtů.

Vyplňte formulář s informacemi o zvláštní zacházení (PDF) (Co je PDF dokument?), Které vám pomohou pochopit tuto léčbu.

Patrice Burgess, MD – Rodinný Medicin; E. Gregory Thompson, MD – Internal Medicine

12.03.2014

Maximalizovat své péče o pleť rutina vypadat teď mladší.

Vypadat dobře v každém Phot; Jak pečovat o Červené suché Ski; Překvapivé způsobů, jak snížit vráskám; Vyhnat pytle pod očima