nemravné a pěkné rekreační potraviny

Cpe na oblíbené rekreační potravin může rozšířit váš pas, ale nemají, aby bylo patrné dietní katastrofě. Ve skutečnosti, některé z vašich guiltiest potěšení může být dobré pro vás.

V tomto ročním období, můžete jen stěží uniknout slyšel, že mnoho lidí na celém světě získají asi 5 liber z konstantní oslavovat.

Je pravda, že někteří lidé zřejmě sbalit na to hodně, nebo více, s dovolenou potravin. Pro nás ostatní je zvýšení tělesné hmotnosti je ve skutečnosti mnohem méně, nicméně.

To je závěr z New England Journal of Medicine studie, která zjistila, že většina lidí získalo asi půl kila mezi díkůvzdání a Nový rok.

Ale to není důvod k jídlu s divokými opustit během prázdnin.

“Uvádění na libru nebo tak každý rok je velký rozdíl, když jste nikdy dostat kolem ji ztratí,” říká Pat Vasconcellos, RD, Massachusetts na bázi mluvčí dietetická asociace a.

V době, kdy desetiletí, účinky okusování několik cookies, tu a tam mohou snadno přidat 10 liber do svého rámu.

“Vtip je v tom, aby se minimalizovalo poškození od rekreačních potravin a bavit se ve stejnou dobu,” říká Janice Bissex, MS, RD, spoluautor Průvodce maminky “rybí moučky Makeovers.

Jíst pravidelnou stravu a občerstvení každý den usnadňuje odolat nepřeháním na slavnostních akcích. Když se občas šetřit na jídle, protože jsi rušné nákupní, vinutí a pečení, Nosh na svačinu proteinu nabité, jako je například nízkotučného jogurtu nebo se sníženým obsahem tuku sýr, otupit svůj hlad, než posezení s rodinou nebo přáteli.

Na večírcích, hromadí svou desku s nižším obsahem tuku potravin, které mají omezit vysoce kalorické splurges. Následující top výběry mají méně kalorií, tuku a sodíku a více vlákniny než jiné rekreační jízdné

Víte, že s nízkým obsahem tuku potraviny jsou nejmoudřejší volby bez ohledu na roční období. Ale výhody rekreačního jízdného nekončí ovoce, zeleniny a celozrnných výrobků.

zdravé, chutné recepty, od a časopis dobře jíst.

Kuře, čokoláda, saláty, dezerty, polévky