nervových kořenů: použití, nežádoucí účinky, interakce a varování

Valerian, krvácející srdce, Cypripède acaule, Cypripède Rose, Cypripedium, střevíčník pantoflíček, Cypripedium parviflorum, Cypripedium pubescens, střevíčník pantoflíček, Moccasin květin, opice květina, Noemova archa, Sabot de VĂnus, Sa ..; Viz Všechny názvy Valerian, krvácející srdce, Cypripède acaule, Cypripède Rose, Cypripedium, střevíčník pantoflíček, Cypripedium parviflorum, Cypripedium pubescens, střevíčník pantoflíček, Moccasin Flower, Monkey květin, Noemova archa, Sabot de VĂnus, Sabot de la Vierge, bota, Slipper Root, Venuše boty, žluté; Anonymní

nervového kořene je rostlina, která mnoho lidí uznat jako â € ślady je slipper.â € ť Ale nepleťte nervových kořenů s Calypso bulbosa (Cypripedium bulbosum) nebo Cypripedium parviflorum, příbuznými druhy, které jsou známé také jako střevíčníku; I přes vážné obavy o bezpečnost, lidé používají kořen a oddenek (podzemní stonek) kořene nervu, aby lék. Používá se pro těžké menstruace a průjem. nervového kořene se používá také pro poruchy spánku (insomnie) a související úzkost, emocionální napětí, hysterie, stavy úzkosti, neklid a nervozita; nervového kořene je někdy aplikován na postiženou oblast pro léčbu vaginální svědění.

nervového kořene může působit jako sušicí prostředek, který pomáhá zmenšit krevní cévy.

Nedostatečná Evidence fo; Menstruační problémy; Průjem; Poruchy spánku; Úzkost; Roztroušená skleróza; Vaginální svědění, když se aplikuje na postiženou oblast; Ostatní podmínky. Stále více se ukazuje potřeba hodnotit účinnost nervového kořene pro tyto účely.

nervového kořene je možná nebezpečné pro většinu lidí, pokud jsou užívány ústy. To může způsobit halucinace, závratě, neklid, bolesti hlavy, podráždění pokožky, a další vedlejší účinky; Zvláštní opatření a upozornění: Těhotenství a kojení -feeding: To je možná UNSAFE vzít nervových kořenů, pokud jste těhotná nebo kojíte -feeding. Nepoužívejte ji.

V současné době nemáme žádnou informaci o nervových kořenů interakce

Příslušná dávka nervového kořene závisí na několika faktorech, jako je věk uživatele, zdravotnictví a dalších podmínek. V této době není k dispozici dostatek vědeckých informací pro určení vhodného rozsahu dávek pro nervového kořene. Mějte na paměti, že přírodní produkty nejsou vždy nezbytně bezpečné a dávky mohou být důležité. Ujistěte se, že řídit příslušnými pokyny na štítku výrobku a před použitím poraďte se se svým lékárníkem nebo lékařem nebo jiným zdravotnickým pracovníkem.

Reference

Liu, D., Ju, J. H., Zou, Z. J., Lin, G., a Yang, J. S. Izolace a stanovení struktury cypritibetquinone A a B, dva nové phenanthraquinones z Cypripedium tibeticum. Yao Xue.Xue.Bao. 200; 40 (3): 255-257.

Schmalle, H. a Hausen, B. M. Nový Zcitlivovací chinon od dáma papuče (střevíčník pantoflíček). Naturwissenschaften 197; 66 (10): 527-528.

Přírodní Léky obsáhlá databáze Consumer verzi. viz Natural Léky komplexní databáze verzi Professional. ÂTherapeutic Research fakulta 2009.

Ex. Ženšen, vitamin C, deprese