NFL linemen neustále rostou, čímž zdraví v ohrožení

Randy Dotinga

HealthDay Reporter

Pátku 05.02.2016 (HealthDay News) – Vzhledem k tomu, Denver Broncos a Carolina Panthers zaměřit se na nedělní Super Bowl 50 showdownu, mnohé mohou být zaměřeny na potenciální nebezpečí otřesu mozku, ale to není jen fotbalisté zdravotní riziko tvář ,

Starost o velikosti hráčů – především opraváři – roste spolu s míry okolo pasu hráčů. A někteří výzkumníci nyní naznačuje, že tito sportovci by měli být sledováni s ohledem na zdravotní problémy.

Lékaři, kteří pracují s nadváhou National Football League a fotbalisty vysokoškolské úrovni “měli být vědomi potenciálu pro zvýšený krevní tlak, diabetes a abnormální hladiny cholesterolu v krvi,” řekl Jeffrey Potteiger, spoluautorem komentáře přezkoumání možných rizik, kterým čelí tito mladí muži. A riziko je obzvláště vysoké u sportovců, kteří balí spoustu tuku kolem břicha, dodal.

Potteiger, je tělesná výchova specialista a děkan postgraduální studium na Grand Valley State University v Allendale, Mich., Řekl tito hráči mohou čelit ještě větší rizika, jakmile jsou jejich hrací dny skončil.

Po mnoho let, vědci sledovali stále se rozšiřující těla fotbalistů. Průměrná hmotnost útočných a obranných linemen ve školním fotbale bobtnají ze zhruba 190 liber v roce 1950 na 290 liber v roce 2010, ukázaly předchozí výzkumy.

Na konci roku 2014 vysoké školy fotbalové sezóny, analýza většiny týmů zjištěno, že průměrná útok pochůzkář vážil více než 300 liber; průměrná hmotnost na University of Mississippi linky útoku byl ohromující 334 liber. Na profesionální úrovni, Buffalo Bills útočné linie byla asi tak těžké v průměru 332 liber v roce 2014, informace o pozadí ve studii řekl.

“Obecně platí, že větší sportovci mají větší úspěch ve sportu, kde velikost je určujícím faktorem pro úspěch. To platí zejména ve fotbale,” řekl Potteiger.

“Větší sportovci jsou obvykle silnější, těžší pohybovat, složitější řešit a lepší blokátory. A v případě, že obranné linemen jsou větší, jsou těžší pro blokování nebo přesunout. Je zde tedy potřeba větší útočné linemen přesunout obranné linemen z cesty, “řekl.

zdravé, chutné recepty, od a časopis dobře jíst.

I když cvičíte, měli byste počítat mezi …