nic podezřelý o těchto ryb!

Víte, že ryba je pro vás dobré. Je to nízkým obsahem nasycených tuků, bohatá na bílkoviny a obsahuje omega-3 mastné kyseliny myšlenka dělat nejrůznější úžasné věci pro své tělo, z pomáhá chránit vaše srdce ke zmírnění deprese uklidňující artritické klouby. spotřeba ryb obecně se předpokládá, že snižuje riziko srdečního infarktu a mrtvice a předpokládá se, zvýšení funkce mozku u kojenců. Ve skutečnosti je to důležité pro těhotné ženy, aby se trochu mořské plody, protože některé živiny, které přispívají mají fetální vývoj mozku důležité.

Ale budete číst zprávy, a nejste chystá obrátit na ryby, když to by mohlo být kontaminovány nebezpečným úrovním PCB a rtuti! Nebojte se hubnutí klinika je zde, aby vám pomůže orientovat ty rybí vod. Číst dál.

PCB či polychlorované bifenyly, byly použity jako izolátory v transformátorech a byly zakázány v roce 1970.

Špatná zpráva: I přes zákaz, PCB ještě existují v našem prostředí a mají tendenci hromadit se v živočišných tuků. Zjistíte PCB na mnoha místech – ve vyšším obsahem tuku hovězí maso, plnotučné mléčné výrobky, kůže z kuřecího masa, tučných ryb, a větší, starší dravých ryb.

V poslední době farma krmených losos hit zprávy, když Environmental Working Group (EWG), watchdog organizace, dělal studii o 10 lososa filety a zjistili, že hladiny PCB z lososa byly 16krát vyšší než u čerstvého lososa, 4 krát vyšší než v hovězím mase, a 3,4krát vyšší než v jiných mořských plodů.

Ale pokud si myslíte, že ryba má trh obklíčí na PCB, zamyslete se znovu. Kuřecí prsa má zhruba stejné množství másla a má 2 1/2 krát PCB nalezené v lososa, podle stejného Environmental Working Group. PCB kontaminace je také možné při jídle červené maso, drůbež, vejce a mléčné výrobky, podle EPA.

A tady je dlouhodobá perspektiva: Budoucnost vypadá jasnější pro ryby a PCB. Hladiny PCB v potravinách se snížil o 90% za posledních 30 let, podle Terry Troxell, ředitel úřadu FDA rostlin a mléčných potravin a nápojů.

zdravé, chutné recepty, od a časopis dobře jíst.

I když cvičíte, měli byste počítat mezi …