noční nočník školení a noční pomočování

Pokud vaše dítě bylo zcela den trénoval jako 2-letý, ale je stále na sobě tréninkové kalhotky do postele ve věku 4 let, nejste sami. Hodnocení rodičovství expert Laura Jana, MD, vysvětluje, že noční pomočování (smáčení) je velmi odlišný od denní nočník. Zatímco většina dětí jsou vyškoleni den podle věku 3, jeden z pěti všech 5-letých stále smáčí postele v noci.

Proč? Získání močový měchýř vašeho dítěte udržet moč po tak dlouhou dobu – a probudit ho, když potřebuje jít – je otázkou času, a rozvoj této schopnosti široce mění s každým dítětem.

Co můžete udělat, aby pomohla?

Uvědomte si, že všechny tyto snahy nemusí stačit, pokud tělo vašeho dítěte prostě není připraven “držet ho”, které ještě dlouho. Pokud jste zápasí s dětskou noční pomočování dobře kolem věku 5 let, může to být způsobeno genetiky – noční pomočování inklinuje k běhu v rodinách. Může to být také způsobeno podkladové zdravotních problémů, jako je cukrovka nebo močového měchýře otázek (i když se jedná o vzácné).

Vědět, kdy ke hvězdě; Manipulace nehodu; Povzbudivé cleanlines; Cestování při tréninku

Dokud nebude noční smáčení zastaví udržet matraci na lůžku vašeho dítěte, a dělat to nejlepší, které pomohou udržet je od pocit studu a trapnosti, říká Jana.

Jedna maminka měla noční nočník školení úspěch s její 5-letý, ale stále bojuje se svými staršími dvěma dětmi, kteří jsou 7 a 9 let. Ona pokusila vibrační spodní prádlo, omezení pití, a bdění je v určitých intervalech, ale nic Zdá se, že pomůže.

Jaké techniky a strategie pracovali na pomoc své dítě s noční nočník školení? Podělte se o své tipy a návrhy s komunitou.

Přidat se k této diskusi o rodičovství Společenství.

Laura Jana, MD, je dokonalý rodičovství poradce a zdraví dětí obhájce, hrdá matka tří dětí, a Omaha bázi pediatr. Více