novorozence denní program: spát a jíst

Adekvátní spánek a výživa jsou nezbytné pro normální růst novorozence. Přestože novorozenec spí a stravovací návyky se mění, vaše dítě bude pravděpodobně spát celkem 18 hodin každý den, probuzení po krátkou dobu nejméně jednou za 2 až 3 hodiny. Když se váš novorozenec probudí, bude on nebo ona obvykle mít hlad a musí být krmena. Tento vzor dominuje prvních týdnech vašeho dítěte.

Pravděpodobně budete pomáhat omezit noční krmení vyvarováním se stýkat s dítětem a přetrvávající poté, co on nebo ona dojedli. Udržujte světlo vypnout, použijte jemný hlas a reagovat na vaše dítě rychle, takže on nebo ona nemá šanci plně probudit. Pokud zjistíte, že se vám tento čas spolu a chcete, aby vaše dítě pozornost, plán na nějaký čas si můžete odpočinout následující den, aby se zabránilo únavě.

Novorozená spánkové cykly zahrnují krátkou dobu aktivního spánku, který se vyznačuje reptání a neklidu, které se vyskytují asi každých 50 až 60 minut. Tento neklid obvykle trvá několik minut, a pokud si nech své dítě, on nebo ona je pravděpodobné, že znovu usnout. Zpočátku se děti často spí přes hlasité zvuky, ale později oni stanou snadno rušen zvuky, jako je zvonění telefonu nebo psí štěkání.

Jak vaše dítě roste, bude další faktory stále více ovlivňují jeho nebo její plán, jako je například temperament, smysl pro pocit sytosti, a jak budete reagovat na podněty hladu.

Ochrana dítě z Infectio; Baby Vision: Co vaše dítě See; Pomoc pro Baby Ekzémy Váš

Susan C. Kim, MD – Pediatric; John Pope, MD – Pediatrie

14.listopadu 2014

Časné příznaky sluchu Los; Chraňte své děti: Get Your Shot; Bakterie v mateřských školkách: Otázky pro