objednat smart u potravinových řetězcích

I když jsem si obhájce připravit si vlastní jídlo tak často, jak je to možné – hodně větší kontrolu nad kalorií a živin – to je nerealistické si myslet, že můžete vždy udělat. Pokud budete jíst v restauraci řetězce, podívejte se nejprve na svých internetových stránkách pro výživu info. Na Supermarket stravu, budete s cílem jíst asi 400 kalorií na oběd a 500 kalorií na večeři. Zde jsou některé potraviny, které vás udrží na správné cestě.

Applebee to: Pro 500calorie večeři, dostat Tortilla Chicken roztavení nebo některý z následujících, doprovázené salátem (bez sýra nebo krutony) s polévkovou lžící obvazu: Tango kuřecí sendvič, konfety Chicken, Teriyaki Steak a garnátů Špejle, nebo na grilu tilapie s Mango Salsa.

Baja Čerstvé: Pro 400calorie oběd, vyzkoušejte pikantní vepřové Carnitas Ensalada s Salsa Verde obvazem nebo Charbroiled Kuřecí Ensalada s 1/3 servírování farmářský dressing.

Chipotle: Objednejte si misku s černými fazolemi, kuřecí maso, salsa (jakéhokoliv druhu kromě kukuřice), hlávkový salát a 1/2 porce rýže na večeři.

Tvorba zdravá výživa Chuť Goo; Skinny na tuk; Zbláznit; Berry, Berry Nutritiou; Představení Good Housekeeping Supermarket Diet Cookbook

McDonald: Zdejší jídla jsou obsah vlákniny, než doporučený v supermarketu Dieta mnohem nižší – takže nechtějí jíst v řetězci příliš často. Pro 400calorie oběd, dostat nejmenší hamburger k dispozici s Caesar salát (bez kuřecího), přikrýval s plným balíčkem Newman je vlastní s nízkým obsahem tuku balsamico zálivkou. Nebo zvažte Caesar salát s grilovaným kuřecím masem a půl balíček Newman je vlastní Krémová Caesar dresinkem s krutony.

Metro: Jedno ze “6 gramů tuku nebo méně” 6inch ponorky jsou v pořádku na oběd nebo večeři.

Související obsah na goodhousekeeping

zdravé, chutné recepty, od a časopis dobře jíst.

I když cvičíte, měli byste počítat mezi …