off menu: David Guas

Šéfkuchař David Guas má dvě sous šéfkuchaři doma, kdo mu pomůže člověku gril dnem vyhlášení tohoto otce.

“Vaříme spolu hodně,” říká jeho synové Kemp, 12 a Spencer, 10. Mezi jejich oblíbené pokrmy: grilované medu prosklené ÂÂcarrots, že zde akcií.

“Med dává mrkev něco navíc sladkost – jinak můj 10-letý by se ani dívat se na ně,” říká Guas, autor Grill Nation: 200 Surefire Recepty, tipy a techniky na grilování jako profík a hostitel Travel Channel ukazují na grilu.

Doma, on a jeho synové chtěli pórů přes klasické kuchařky spolu předtím, než udeří do kuchyně. Jednou v noci, mohli by začít tím, že vybičovávala perfektní bÃchamel omáčku, první krok pro rodinnou oblíbené, Mac a sýrem. Na nedávném večeru, Guas a Kemp se ukázalo jídlo růžičkové kapusty, Lyonnaise brambory a hovězí maso.

“Kemp sežehl drobná filet mignon v litinové pánvi a udělal bÃarnaise, klasickou omáčku, jít s ním,” říká hrdý otec a kuchař / majitel uznávané Bayou Bakery v Arlingtonu, VA, která byla otevřena v roce 2010 . Letos na jaře, Guas zahájila druhé místo hned za řekou Potomac na DC je Capitol Hill.

Ten zůstává tvar s CrossFit. Každý týden, má 1hod vlastní relaci s osobním trenérem a jedné nebo dvou tříd skupiny. Bude také naplánovat cvičení na Dni otců před jídlem.

Budeme pravděpodobně zamíří do Great Falls Park pro pěší turistiku, pak hodit fotbal kolem. Na večeři, to opravdu nezáleží. Kuřecí, vepřové, hovězí maso, zelenina – tak dlouho, jak to můžu nahodit a gril něco, jsem šťastný.

Dělá 6 porcí

Složení

1 lb baby karotka, loupané (ne baby-řezané mrkve prodávané v sáčcích)

Extra panenský olivový olej, stačí kabát mrkev

1½ lžíce nesolené

3 lžíce medu, nejlépe wildflower, ale každý bude dělat

1 lžička kmínu celé semeno

Košer sůl podle chuti

instrukce

1. Světlo uhlí nebo nastavit plynový gril na 350-400ºF (medium-high). Hoďte mrkev v panenským olivovým olejem a místo nad přímého ohně na roštu vaření. Proměnit je po minutě nebo tak, takže všechny strany získat nějaké gril značky a dobrou barvu. Gril asi 5 minut, nebo dokud lehce platidlo.

zdravé, chutné recepty, od a časopis dobře jíst.

Kuře, čokoláda, saláty, dezerty, polévky