omeleta Tvorba Guide

Zde jsou základy

Použijte 2 vejce, aby omeletu na jednu porci, 4 vejce, aby omeletu pro dva. Nikdy neprovádějte omeletu s více než 5 vajec. Pokud jste sloužící čtyři lidi, aby dvě omelety zády k sobě. Jsou tak rychle.

Použijte těžký 7- až 10-palcový teflonové nebo dobře kořeněné pánev s nízkými, šikmé boky a pohodlné robustní rukojeť, která nebude se zahřívají. Malá flexibilní špachtle je Essentia; máme rádi tepelně odolnou gumovou stěrkou.

Mají náplň vše připraveno a zahřeje se, pokud to bylo v chladu. Nenechte přeplácat: Obrázek 1/4 Plnící pro 2-vaječné omelety. Náplň může být jen o něco (viz “Plnící Ideas” dole).

Krok 1. Jemně rozšleháme vejce nebo míchat s vidličkou jen do směsi. Přidejte asi 1/2 lžíce vody na vejce, pokud je to žádoucí: voda se změní v páru jako teplo vejce a dělat omelety trochu načechranější. Klasický omeleta se provádí bez jakýchkoli omezení kromě špetkou soli a pepře broušení příměsí.

Krok 2. Teplo 1 lžíce olivového oleje ve středně nepřilnavé pánvi na středně-vysoké teplo až horko. Naklonit srsti pánev s olejem. Nalít vejce do pánve a ihned míchá s žáruvzdornou gumovou stěrkou nebo vidlice po dobu 5 až 10 sekund. Zatlačte vařené části na okraji směrem ke středu, sklopná pánev umožnit nevařené vejce k vyplnění na okrajích. Když nic víc vajíčko běží po stranách, vařte, dokud téměř nastaven a spodní část je světle zlaté. (Omelety bude i nadále vařit, protože je naplněna a složil.) Celý tento krok trvá asi 1 minutu.

Krok 3. Vyjměte pánev z tepla a lžíce náplně do středu třetině omelety kolmo k rukojeti. Použijte špachtle složit třetině omelet nejblíže k rukojeti přes náplň. Poté, uchopením rukojeti zespodu a pomocí špachtle jako vodítko, tip omeletu na teplém talíři tak, že přistane složit na třetiny, šev stranou dolů.

Strouhaný sýr a nakrájené vařené brokolice (použití zmrazeny pro větší pohodlí)

SautÃed houby

Révy-zrající rajčata, nakrájený a plátky čerstvé bazalky

SautÃed nakrájenou cibuli a kanadská slanina

Nakrájený uzený losos, se sníženým obsahem tuku smetanový sýr a koprem

SautÃed brambory a cibule

zdravé, chutné recepty, od a časopis dobře jíst.

Kuře, čokoláda, saláty, dezerty, polévky