organické péče o trávník bez pesticidů

Myslíte si vytáhnout vrah plevelů při prvním náznaku pampelišky? Pokud ano, můžete být uvedení svou rodinu v ohrožení. Všechny pesticidy, herbicidy, insekticidy a jsou jedovaté na nějaké úrovni. Spolu s zabíjení škůdcům a plevelům, mohou také ublížit, vaše děti, vaše domácí mazlíčky, a každý volně žijících zvířat na svém trávníku.

Je možné, aby váš trávník zdravý a dobrý vzhled bez použití pesticidů. A pokud je nutné použít pesticidy, můžete pomoci udržet svou rodinu v bezpečí jejich použití s ​​péčí, a to pouze v případě potřeby.

Když váš trávník je zdravá, tam je menší šance, že plevele nebo škůdců bude ji převzít. Škůdci často naznačují, že váš trávník se nedostávají živiny, které potřebuje.

Prvním krokem ke zdravému trávník je zdravá půda. Bez zdravé půdy, trávy a jiné rostliny mají těžší rostoucí a zůstat zdravý. Zkušební půda vám řekne, jaká je úroveň pH a zda vaše půda potřebuje další živiny. Většina trávy dělat nejlépe v půdě s pH mezi 6,5 a 7,0. Pokud zjistíte, že vaše půda potřebuje pomoc nebo úpravu pH, můžete přidat živiny podle potřeby.

Většina trávníků potřebuje hnojivo jednou za rok. Můžete TOP-šaty s čtvrtinovým na půl palce kompostu. Nebo se podívejme na hnojiva, který je označený “pomalé uvolňování” nebo “přírodní organický” hnojivo.

Dále zjistit, jaké druhy trav umí nejlépe ve vaší oblasti. Každý druh trávy má jiné potřeby pro vodu, slunce a teplota a výběr ten, který odpovídá vašemu klima zlepší vaše šance na zdravý trávník.

Tak, jak si posekat trávník může také změnit. Ponecháním trávu o něco déle – obvykle mezi 2 ½ a 3 ½ palce – můžete obvykle zlepšit zdravotní stav vašeho trávníku. Důvodem je, že listy delší trávy mají větší přístup k slunečního světla, který pomáhá trávu růst silnější a vytvořit hlubší kořeny.