Osteoporóza: léčba zlomené rameno

Viz svého lékaře ihned, pokud spadnout a zranit rameno. Pokud je to rozbité, rychlé ošetření může urychlit vaše zotavení.

Za prvé, lékař bude pečlivě kontrolovat zranění vidět, kde a jak špatné to je. Takže očekávat fyzikální vyšetření a rentgen. Za to, že budete muset dostat CT scan, což je výkonný X-ray, který umožňuje detailní snímky uvnitř vašeho těla.

Pokud máte osteoporózu, léčbu podmínku přímo – s léky nebo calciumsupplements – je samozřejmě důležité. Ale je to také velmi důležité udělat vše, co můžete, aby se zabránilo nejvážnější riziko osteoporózy: zlomené kosti. Praktikování prevenci zlomenin je životně důležitou součástí vaší léčby osteoporózy; Podle National Institutes of Health, osteoporóza způsobí, že 1,5 milionu zlomenin ročně. A tyto zlomené kosti může být mnohem víc, než bolestivé a nepohodlné. Oni mohou…

Lékař pak navrhnout léčebný plán. Záleží na umístění dovolenou. Rameno se skládá ze tří kostí a zlomenin obvykle zahrnuje jeden z nich

Zde je to, co lze očekávat u každého druhu zlomeniny

Lopatka. To je chráněn hrudník a vrstev svalu, takže zlomenina není tak běžné. Ale pokud si zlomit to, pravděpodobně nebudete potřebovat chirurgický zákrok. Místo toho, lékař vám dá smyčku, která drží ruku na svém místě a udržuje ji v klidu, zatímco kost se hojí. Můžete také očekávat, že recept na léky proti bolesti a pokyny, které budou používat led.

V případě, že přestávka je v obou lopatky a jiné části ramene, může potřebovat operaci. Chirurg používá talíře a šrouby, aby kosti na místo a drží dohromady.

Klíční kost. To se obvykle zahojí bez chirurgického zákroku. Lékař vám může vybavit skluzem držet ruku v klidu.

V případě, že kost je dodáván přes kůži, nebo jestli je to zlomil ve více než jednom místě, možná budete potřebovat operaci. Stejně jako u operaci ramene, lékař bude muset držet spolu s deskami, šrouby nebo kolíky.

Arm kost. Je to oblast nejblíže k rameni. Přestávka tam může léčit bez chirurgického zákroku v případě, že kosti nebyly posunuty od sebe. Budete muset nosit závěs, zatímco to se hojí.

V případě, že přestávka je vážný, budou chirurg dát do kolíky, talíře, a šrouby. V některých případech může být nutné totální náhrada ramenního.

Rameno má hodně práce dělat, aby se léčit. Za prvé, kosti musí vyrůst zpátky dohromady tak akorát. Pak je třeba získat jejich sílu. A konečně, musí být schopen pracovat jako kdysi. Chcete-li pomoci vaše rameno splnit všechny tyto úkoly, může lékař vás odkázat ke specialistovi jako jedna z nich

Lopatka (lopatka, klíční (klíční kost; Arm kosti (pažní)