ostropestřec mariánský: bylina informace z

Ostropestřec mariánský je kvetoucí bylina od Středozemního moře. Lidé se tradičně používá ostropestřec mariánský pro problémy s jater a žlučníku. Silymarin je antioxidant sloučenina převzaty z ostropestřce semen. Odborníci se domnívají, silymarin je hlavní účinnou složkou je bylina.

Výzkum zálohována některá využití ostropestřce pro zdraví jater. To může mít ochranný účinek na játra, brání poškození. Tam je dobrý důkaz, že ostropestřec mariánský může pomoci léčit cirhóza a chronická hepatitida, která může být způsobena zneužíváním alkoholu, autoimunitní onemocnění, nebo viry. Odborníci však tvrdí, že důkazy nejsou přesvědčivé.

Některé studie také ukázaly, že ostropestřec mariánský, v kombinaci s lékařským ošetřením, může přispět ke zlepšení krevního cukru a cholesterolu v krvi u lidí s diabetem 2. typu. Více výzkum je potřeboval potvrdit tyto účinky.

Optimální dávky z ostropestřce nebyly stanoveny v každém stavu. Kvalita a účinné látky v doplňcích může značně lišit od výrobce k výrobce. Proto je velmi obtížné stanovit standardní dávku. Zeptejte se svého poskytovatele zdravotní péče o radu.

Používám kupón; I koupit značková prodejna; I nakupovat v diskontních prodejen; Neberu vitamíny nebo doplňky stravy

Lidé někdy jíst stonek a listy ostropestřce do salátů. Neexistují žádné jiné potravinové zdroje této byliny.

ZDROJE

Longe, J., ed. Vichřice Encyclopedia of Alternative Medicine uvádí, druhé vydání, 2004.

Memorial Sloan-Kettering Cancer Center: “O byliny:. Ostropestřec mariánský”

Národní centrum pro doplňkové a alternativní medicíny: “Byliny na první pohled:. Ostropestřec mariánský”

Natural Standardní Monografie Pacient: “Ostropestřec”.

Era of Hope hromady pro ministerstvo obrany proti rakovině prsu Research Program, Atlanta, červen 8-11, 2000.