ostropestřec mariánský (pdqто): komplementární a alternativní medicína [] -to se dozvědět více o vačkou

Národní centrum pro doplňkovou a alternativní medicíny (NCCAM)

CAM na PubMed

NCCAM a NIH Národní knihovna medicíny (NLM) společně vyvinuly CAM na PubMed, zdarma a snadno použitelný vyhledávací nástroj pro vyhledávání CAM souvisejících s citací deníku. Jako podmnožina PubMed bibliografické databáze NLM je, CAM na PubMed obsahuje více než 230,000 odkazy a souhrny pro předměty CAM související z vědeckých časopisech. Tato databáze rovněž obsahuje odkazy na webové stránky s více než 1800 časopisů, což umožňuje uživatelům prohlížet fulltextové články. (Může být vyžadováno předplatné nebo jiný poplatek pro přístup k plné texty článků.) CAM na PubMed je k dispozici prostřednictvím webu NCCAM. To může také být přístupné přes NLM PubMed bibliografické databáze volbou záložky “Limity” a volbou “alternativní medicínu” jako podmnožina.

Úřad Cancer doplňkové a alternativní medicíny

Úřad Cancer doplňkové a alternativní medicíny (OCCAM) koordinuje činnosti programu v oblasti doplňkové a alternativní medicíny (CAM). OCCAM podporuje výzkum rakoviny CAM a poskytuje informace o rakovině by tudíž CAM k poskytovatelům zdravotní péče a široké veřejnosti prostřednictvím webových stránek.

National Cancer Institute () Cancer Information Service

US obyvatelé mohou volat mýtné Cancer informační servis zdarma na 1-800-4-RAKOVINĚ (1-800-422-6237) od pondělí do pátku od 8:00 do 8:00 hod. Vyškolený Rakovina Informační specialista je k dispozici odpovídat na vaše dotazy.

Úřad pro kontrolu potravin a léčiv

Food and Drug Administration (FDA) reguluje léky a zdravotnické prostředky, aby bylo zajištěno, že jsou bezpečné a účinné.