over-the-counter nachlazení a chřipce léků: vaše nákupní seznam

Dámské zdravotní Trends

Nemusíte být skautem vědět, že by měl být vždy připraven – zejména v chladném a chřipkové sezóny. Šance se někdo ve vaší rodině dostane nemocný. Je vaše lékárnička dobře zásobené? Pomocí seznamu níže vytvořit svůj chladný a chřipka přežití kit, takže budete připravovat na první kýchat.

Laura NathanDoubting svou diagnózu? Přečtěte si o to zjistit, co byste mohli reall; mít; Někdy i ti nejlepší lékaři minout: asi 40 procent kol; chyby, které dělají M.D.s jsou misdiagnoses, říká National Patient Safet; Nadace. To proto, že mnohé neduhy mají podobné příznaky, nebo může b; detekována pouze u testů, které vám váš lékař může zvážit zbytečné, kdyby ‘; jisti, ve svém verdiktu. Pokud jste v obraze o tom často Confuse; podmínky, i když, můžete požádat správný …

Dekongestanty pomoci zmírnit ucpaný nos, a antihistaminika mohou pomoci kýchání a rýma. Oni jsou často v multi-příznaků nachlazení. Neužívejte – nebo dát své dítě – dva léky najednou, které mají stejné ingredience. Nedávají proti kašli a nachlazení lék pro děti do 4 let, pokud jste mluvil s jeho nebo její zdravotní péči poskytovateli první. Číst etikety.

léky proti kašli

Prostředky proti kašli fungují nejlépe pro suché, hacking kašlem, který vás udrží vzhůru. Expektorancia fungují nejlépe pro produktivní kašel. Pomáhají tenké hlen a usnadňují ke kašli nahoru. Kapky proti kašli mohou uklidnit podrážděný krk. Nedávají proti kašli a nachlazení pro děti do 4 let, pokud jeho nebo její poskytovatel zdravotní péče říká, že to je v pořádku, a nedávají kašli dětem do 3 let.

Bolest a teplota redukce

Paracetamol a ibuprofen bolesti pomoci zmírnit a srazit horečku. Často jsou zahrnuty v multi-symptom proti rýmě a chřipce léky, tak se určitě pečlivě přečtěte etiketu a neberou – nebo dát své dítě – dva léky najednou, které mají stejné ingredience. Před udání léky pro dítě mladší 6 měsíců zeptejte se svého lékaře.

Nosní zmírnění dopravního přetížení

Opláchnutí z vašeho nosu se slanou vodou může snížit dopravní zácpy a zbavit studených virových částic ve vašich nosních dutinách. Pro kojence, použijte solné kapky a pak jemně sání z každé nosní dírky s žárovkou stříkačky.

Multi-symptom nebo noční formule

Tyto léky často obsahují bolest a horečka reduktor, kašli, vykašlávání a dekongestans (denní vzorec) nebo antihistaminika (noční vzorec). Pečlivě si přečtěte etiketu a neberou – nebo dát své dítě – dva léky najednou, které mají stejné ingredience. Není určeno pro děti do 4 let.