ovesné vločky: výživa, výhody, typy, polevy

Kathleen M. Zelman, MPH, RD, L; dne 22. července 2014

Mnoho potravin padají dovnitř a ven laskavosti jako zdravotní trendy přicházejí a odcházejí. Není ovesné vločky. Tento celozrnná elektrárna byla balení vážné výživy a vydatné chuti do snídani po celé generace. Je to jedna z mála pohodlí potravin, které jsou stejně dobré pro vás, protože jsou prostě dobré.

Chcete-li získat co nejvíce z tohoto super jídlo, trochu zvláštní.

Některé balíčky instantní ovesné vločky, například, jsou načteny s cukrem – stejně jako 8 lžiček v jedné porci – a vysoký obsah sodíku. Vždy zkontrolujte štítek vidět, co jste se dostal.

Instant Oves: Ovesné kroupy, které byly v páře a ve vločkách; Ovesné vločky (nazývané také pravidelné nebo staromódní oves): ovesné kroupy, které byly v páře a válcované do vloček, které jsou silnější (a tudíž trvat déle vařit), než instantní oves; Ocel řezané oves (nazývané také irští oves): Dostanete celou ovesné jádro, rozřezat. Ty trvat asi 20 minut vařit; Skotské oves: Ty jsou jako ocelové řezané oves, ale místo toho, aby střih, oni jsou broušeny; Ovesné kroupy: Toto je z celého ovsa jádro – žádné škrty, vločky, nebo broušení. Mají trvat déle vařit než ostatní ovsa. Dejte jim 50-60 minut vařit, poté, co přivést vodu do varu.

Skvělé ovesné vločky začíná s hladkými ovesných vloček nebo oceli řezané oves, vařené v malém množství vody nebo mléka, a přikrýval s zdravých ingrediencí. Je to dobrý pocit start do nového dne, a pokud si to ve zvyku, to může udělat svůj zdravotní stav některé laskavosti.

Pokud jste na bezlepkovou dietu, podívejte se na oves, které jsou certifikované bezlepkové. Ačkoli ovsa samy o sobě neobsahují lepek, se mohou dostat zkažené s lepkem, když jsou zpracovávány nebo pěstování, podle rady celých zrn.

nejtrvalejší nárok ovesné vločky k slávě je jeho osvědčená schopnost potlačit špatný (LDL) cholesterolu. Křídou, že až na druh rozpustné vlákniny zvané beta glukan.

Jíst oves je spojen s průměrným poklesem o 7% v LDL cholesterolu, výzkum ukazuje. Mnoho jiných věcí také vliv na vaše zdraví srdce ‘s (jako to, co ostatní, co jíst, jak jste aktivnější, a jestli kouříte), ale ovesné vločky je jednoduchý, srdce-Smart Start.

Vlákno v ovesných vloček také pomůže pocit sytosti a jíst méně později během dne. Vláknina také usnadňuje zácpy a pomáhá kontrolovat krevní cukry.

Když si koupíte oves, uvidíte několik typů na pultech obchodů. Jsou založeny na “ovesné kroupy”, které jsou z celého ovsa jádra.

Můžete vařit ovesné vločky na plotně, v mikrovlnné troubě nebo v pomalém hrnci.

zdravé, chutné recepty, od a časopis dobře jíst.

I když cvičíte, měli byste počítat mezi …