oxaliplatina

Tato stránka obsahuje stručné informace o oxaliplatinou a sbírka spojení na více informací o používání tohoto léku, výsledků výzkumu a probíhajících klinických studií.

FDA Schválení Oxaliplatinu

Oxaliplatina je schválen pro použití s ​​jinými léky k léčbě

Oxaliplatina se také studována v léčbě jiných typů rakoviny.

Definice z drogové Dictionary – Detailní vědecká definice a další jména pro tuto drogu.

Oxaliplatina – shrnutí laickou jazyk důležitých informací o této drogy, která může zahrnovat následující

Drogy jsou často studovány zjistit, zda mohou pomoci léčit nebo předcházet jiné než ty, které jsou schváleny pro podmínky. Tento pacient informační list platí pouze pro schválené použití léku. Nicméně, mnoho informací se může vztahovat i na neschválené použití, které jsou studovány.

Klinická studie Výsledky: Cetuximab v kombinaci s oxaliplatinou chemoterapie nemusí být účinná léčba první linie u metastatického kolorektálního karcinomu – Důležitá výsledků klinických hodnocení k tomuto léku, informace o pozadí, a jak studie byla provedena.

Najít klinických studiích Oxaliplatinu – Zkontrolujte, zda pokusů ze seznamu onkologických klinických studií nyní přijímá pacienty.

Důležité: Informace o lék na této stránce má být vzdělávací. To není náhradou za lékařskou pomoc. Tyto informace nemusí týkat všech možných použití, akce, interakce, nebo nežádoucí účinky tohoto léku, nebo bezpečnostní opatření, která mají být přijata, zatímco jeho používání. Poraďte se se svým ošetřujícím lékařem pro více informací o konkrétní zdravotní stav a užívání této drogy.