Padma Lakshmi tajemství

Bravo je Emmy Award-vítězný hit vaření soutěž Top Chef nastartoval svou šestou sezónu minulý měsíc, tentokrát na základě jasných světel Las Vegas. A opět, model, který se stal kuchařka-autor a nyní televizní hvězda Padma Lakshmi je co-hostitel (spolu s kuchařem Tomem Colicchio), kteří oba přitahovaly Emmy Award pozornost samy o sobě jako v roce 2009 nominaci na nejlepší televizní reality hostitele.

Být hostitel znamená soudit – a ochutnávání – stovky chutných pokrmů rozdmýchala podle soutěžících přehlídky více než 14 kalorií bohaté epizod. S takovým zaměřením na potraviny, jak to dlouholetý foodie podaří zůstat tak štíhlý, štíhlý a zdravý? Lakshmi je tajemství může překvapit a inspirovat.

Největší novinkou? Lakšmí se nebojí sacharidů. Jí těstoviny. A chléb. Ve skutečnosti, jeden z jejích oblíbených Top Chef jídel byl klasický španělský misku fideos (velmi tenké Capellini-like nudle) s škeble a šafránem, podávaná se podle sezóny 2 Top Chef vítěz Ilan Hall. Lakshmi důkladně se těší jiné pamlsky, mimochodem, včetně grilovaným sýrem a ano, slaniny.

Ukázalo se, že to, co říkají odborníci o dieta a cvičení jsou klíčem k regulaci hmotnosti, je pravda. Lakshmi vyjde hodně. “Byl jsem do posilovny osmkrát za posledních 10 dnů,” říká. “Já bych raději tráví poloviny svůj život v tělocvičně a jíst co chci, než sedět na zadku a hladovět.” Čas Gym není flákání-off čas od Cours; Lakshmi říká, že její rutinní cvičení zahrnuje zvedání závaží a bohaté množství kardio na Stairmaster, robota nebo eliptické stroj.

Nádherná Lakshmi může vypadat dobře, ale stejně jako zbytek z nás, ona nese nějaké těleso (a tělo obraz) jizvy. Dopravní nehoda na 14. zanechal sedm palců cross-vylíhla jizvu po její pravé rameno, které po celá léta dělal to pro ni těžké dostat žlutou kartu za modelování v letních výstav. Když ji legendární fotograf Helmut Newton řekl, že vlastně rád jizvu, protože se jí “vypadat jako někdo s minulostí,” zastavil Lakshmi pocit studu. “Když někdo z takového kalibru ve svém oboru rostlin, které semeno,” říká, “je to silný vzkaz.

zdravé, chutné recepty, od a časopis dobře jíst.

Kuře, čokoláda, saláty, dezerty, polévky