Pamix

Terapeutické třída: anthelmintikum

Používá pro Pamix

Pyrantel se používá k léčbě pinworms (enterobiasis; oxyuriasis).

Tento lék se může použít i pro jiné červa infekce, jak určí Váš lékař.

Pyrantel působí tak, že paralyzují červy. Ty jsou pak prošel ve stolici.

Jakmile je přípravek byl schválen pro uvedení na trh pro určité využití, zkušenost může ukázat, že to je také užitečné pro jinými zdravotními problémy. I když toto použití není v označování výrobků, pyrantel se používá u některých pacientů s následující zdravotní stav

U pacientů užívajících tento lék pro hookworm infekce

Při rozhodování o použití lékařství, rizika užívání tohoto přípravku musí být zváženo proti dobré to bude dělat. Jedná se o rozhodnutí, vy a váš lékař bude dělat. Z tohoto léku se vkládá by měly být považovány

Informujte svého lékaře, pokud jste někdy měl nějaké neobvyklé nebo alergické reakce na tento lék nebo žádnými jinými léky. Také informujte svého zdravotníka, pokud máte nějaké další typy alergií, jako například na potraviny, barviva, konzervační látky, nebo zvířata. Pro non-předpis produkty, číst Etiketa nebo příbalový přísady opatrně.

Před použitím Pamix

Tento přípravek byl testován v omezeném počtu dětí ve věku 2 let nebo starší a v účinných dávkách, nebyla hlášena způsobit různé nežádoucí účinky nebo problémy u dětí, než to dělá u dospělých.

Mnoho léků nebyly specificky zkoumána u starších lidí. Z tohoto důvodu nemusí být známo, zda fungují přesně stejným způsobem to dělají u mladších dospělých, nebo v případě, že způsobují různé vedlejší účinky nebo problémy u starších lidí. Neexistuje žádné konkrétní informace, porovnání využívání pyrantelu u starších lidí s použitím v jiných věkových skupinách.

Nejsou k dispozici adekvátní studie u žen pro stanovení kojence riziko při používání tohoto léku během kojení. Zvážit potenciální přínosy proti možným rizikům, než začnete tento lék během kojení.

I když některé léky by neměly být používány spolu vůbec, v jiných případech dvě různé léky mohou být použity společně, i když může dojít k interakci. V těchto případech lékař může chtít změnit dávkování nebo může být zapotřebí další opatření. Řekněte lékaře nebo zdravotní sestru, pokud užíváte jakýkoli jiný předpis nebo nepředepsání (over-the-counter [OTC]) lék.

Některé léky by neměly být používány u nebo kolem okamžiku jíst potraviny nebo jíst některé druhy potravin, protože může dojít k interakcím. Použití alkohol nebo tabák s některými léky může způsobit také nastat interakce. Poraďte se se svým lékařem užívání léku s potravinami, alkoholem, nebo tabák.

Přítomnost dalších zdravotních problémů může mít vliv na používání tohoto léku. Ujistěte se, informujte svého lékaře, pokud máte jiné zdravotní problémy, a to zejména

Tato část obsahuje informace o správném použití celé řady produktů, které obsahují pyrantel. Nemusí to být specifické pro Pamix. Přečtěte si prosím opatrně.

Žádné speciální přípravky (například speciální diety, půst, jiné léky, projímadla nebo klystýr) jsou nutné před, během nebo ihned po pořízení pyrantel.

U pacientů užívajících pyrantelem perorální suspenze

Chcete-li pomoci uklidit infekce úplně, užívejte tento přípravek přesně podle pokynů svého lékaře. V některých infekcí může být vyžadována druhá dávka tohoto léku uklidit infekce úplně.

U pacientů užívajících pyrantelem pro pinworms

Dávka tohoto přípravku se bude lišit pro různé pacienty. Rozkazy svého lékaře nebo podle pokynů na etiketě. Následující informace zahrnuje pouze průměrné dávky tohoto léku. Pokud je vaše dávka jiný, neměňte ji, pokud vám to lékař nedoporučí, aby tak učinily.

Množství přípravku, který se závisí na síle léku. Také počet dávek budete užívat každý den, lhůta mezi dávkami a doba si vzít lék závisí na zdravotní problém, pro který používáte lék.

Ukládat medicínu v uzavřené nádobě při pokojové teplotě, daleko od tepla, vlhkosti a přímému slunečnímu světlu. Chraňte před mrazem.

Udržujte mimo dosah dětí.

Nenoste zastaralé léky nebo medicínu již nejsou potřeba.

Pokud se vaše příznaky nezlepší během několika dnů, nebo pokud se zhoršují, poraďte se se svým lékařem.

Tento lék může způsobit, že některé lidi, aby se stal závrať, ospalost, nebo méně výstrahy než oni jsou normálně. Ujistěte se, že víte, jak budete reagovat na tento lék předtím, než budete řídit, obsluhovat stroje nebo dělat cokoli jiného, ​​co by mohlo být nebezpečné, pokud jsou závratě nebo nejsou ve střehu. Pokud se tyto reakce jsou obzvláště nepříjemné, poraďte se se svým lékařem.

Správné použití pyrantelu

U pacientů užívajících pyrantelem pro pinworms

Spolu s jeho potřebných účinků, léčivý přípravek, který může způsobit, že některé nežádoucí účinky. I když ne všechny z těchto nežádoucích účinků může nastat, pokud se vyskytnou, mohou potřebovat lékařskou pomoc.

Poraďte se se svým lékařem co nejdříve, pokud některý z následujících nežádoucích účinků

Některé nežádoucí účinky se mohou vyskytnout, které obvykle nepotřebují lékařskou pomoc. Tyto nežádoucí účinky mohou odejít během léčby jako vaše tělo přizpůsobuje medicínu. Také si zdravotník může být schopen říct, o způsobech, jak zabránit nebo omezit některé z těchto nežádoucích účinků. Poraďte se se svým zdravotníka, pokud některý z těchto nežádoucích účinků přetrvávají nebo se zhoršují, nebo pokud máte jakékoliv dotazy o nich

Další nežádoucí účinky nejsou uvedena může také dojít u některých pacientů. Pokud si všimnete jakýchkoli nežádoucích účinků, poraďte se se svým lékařem.

Dostupnost Rx / OTC Rx a / nebo OTC

Bezpečnostní opatření při používání Pamix

Těhotenství kategorie N Není klasifikován

CSA Plán N není drogou podléhající kontrole

Pinworm Infekce, Enterobius vermicularis Albendazol, mebendazolu, VERMOX, Albenza, piperazin, pyrantelem

Měchovec infekce, Necator nebo Ancylostoma albendazol, mebendazol, VERMOX, Albenza, pyrantel, thiabendazol

Askarióza albendazol, mebendazol, nitazoxanide, VERMOX, Albenza, Alinia

Moniliformis Infekce pyrantel, Pin-X, Ascarel, Pinworm Medicína, Reese Pinworm Medicine

Pamix Nežádoucí účinky

pyrantel