péče o pleť pánské na obličej

 Obsah archivy po 2 letech s cílem zajistit našim čtenářům snadno najít nejvíce včasné obsah; Chcete-li zjistit nejaktuálnější informace, prosím, zadejte svou téma zájem do našeho vyhledávacího pole.

Někteří říkají, že ženy jsou citlivější než muži, a to je určitě pravda, když přijde na vaší tváři.

Dee Anna Glaser, MD, profesor dermatologie na Saint Louis University, říká: “Pánské pleťových je obvykle silnější než žen a méně pravděpodobné, že bude citlivý na složek v obličejové čistící prostředky a moisturizers.” Péče o pleť je také obvykle jednodušší rutina, protože muži typicky nenosí make-up.

Ale holení je jiný příběh. U mužů s těžkými vousy nebo kudrnaté nebo kudrnaté vlasy, podráždění a jako žiletka hrboly může být velký problém. Při správné péči o obličej, i když tyto překážky mohou být vyrobeny s minulostí a čisté, hladké tváři se může stát vítaným denním pořádku.

Většina lidí dává přednost tyče do kapalných čisticích prostředků. To je v pořádku, pokud máte normální nebo mastnou pleť. Ale bar mýdlo má tendenci suchou pokožku více než tekuté čistící prostředky. “Pokud je vaše pokožka pne nebo o něco svědí po vás umyjte si obličej, zkuste přepnout do kapalné čistící prostředek,” říká Glaser.

Může docházet k problémům s akné, pokud máte velmi mastnou pleť. Akné je způsobena výrobou přebytečný olej, který ucpává póry, což způsobuje zánět.

Podívejte se na mýdla nebo tekuté čistící prostředky, které obsahují kyselinu salicylovou, kyselinu glykolovou, nebo benzoylperoxid. Všechny tyto tři exfoliační činidla odstranění horní vrstvy odumřelé kůže a umožňují hlubší čištění pórů. Mají také antibakteriální vlastnosti.

Některé mýdla jsou protkané hydratační, au některých mužů, které fungují v pohodě. Ale nejjistější způsob, jak navlhčit kůži po umytí to je aplikovat hydratační krém.

Máte-li problémy s akné, bude hydratační, které obsahují kyselinu glykolovou nebo kyselinu salicylovou pomůže odstranit odumřelé a aby se vaše póry ucpání, dermatolog Carolyn Jacob, MD, říká.