pet alergie připravuje na vaše jmenování

Pokud jste zažívá výtok z nosu, kýchání, sípání, dušnost nebo jiné příznaky, které mohou souviset s alergií, budete s největší pravděpodobností začátek tím, že vidí svou rodinu lékaře nebo praktického lékaře. Vzhledem k tomu, schůzky mohou být krátké, a protože tam je často mnoho důvodu ke krytí, je to dobrý nápad, aby se připravit na vaše jmenování.

Připravuje seznam otázek vám pomůže co nejlépe využít svůj čas spolu. Pro příznaky, které mohou souviset s pet alergie, některé základní otázky, zeptejte se svého lékaře patří

Kromě otázky, které jste připraveni zeptejte se svého lékaře, neváhejte a ptejte se během jmenování.

Lékař je pravděpodobné, že vám položit několik otázek. Být připraven na ně odpovědět si může vyhradit čas jít přes nějaké body, které chcete trávit více času. Lékař může požádat

Co můžeš udělat

Co můžete očekávat od svého lékaře

Pokud jste již byl diagnostikován s astmatem a mají potíže s řízením onemocnění, může Váš lékař s vámi mluvit o možnosti alergií. I když alergie jsou hlavním faktorem přispívajícím k astmatu, alergie vliv na astma, není vždy zřejmé.

Vliv alergií na pyl může být patrné, protože alergie je sezónní. Například můžete mít větší potíže řídící astmatu pro krátký čas v létě.

Problémy pokud máte astma

Pet alergie, na druhé straně, může být vzhledem k domácím zvířatům, že jste vystaven v průběhu celého roku. I v případě, že nemáte domácího mazlíčka, můžete být vystaveni pet alergeny v jiných domovů, nebo které byly převezeny na oblečení lidí v práci nebo ve škole. Z tohoto důvodu nemusí rozpoznat alergii jako faktor pravděpodobně komplikovat astmatu, když ve skutečnosti to může být primární příčinou.

Co můžete udělat v mezidobí

Pokud máte podezření, že může mít pet alergie, přijmout opatření ke snížení expozice na vaše domácí mazlíčky. Udržujte domácí zvířata z vaší ložnici a vypnutí čalouněného nábytku, a okamžitě umýt ruce po dotyku domácí zvířata.