překonání výkonu úzkost v hudbě, herectví, sportovní a další

Pokud máte strach pomyšlení na vstávání před skupinou lidí a provedení, nejste sami. Miliony lidí trpí trému, obyčejně volal “tréma.” Ve skutečnosti většina lidí by raději dostat chřipku, než provést. Sportovci, hudebníci, herci a veřejní řečníci často dostat trému.

Olivia Munn je odborníkem na nové začátky; Člen vojenské rodiny, ona a její čtyři sourozenci tráví dětství pohybuje mezi základen v Japonsku a Oklahoma. “Byl jsem neustále nové dítě,” říká, “a to je vždycky těžké muset prolomit tyto bariéry. Ale když jsem se vrátil domů smutná o něčem takovém dívek je průměr ve škole, moje matka by jen říct,” Na to ven.’ Byli jsme nikdy dovoleno líto sebe; Mamka nám dal zprávu, že když se něco děje …

Být středem pozornosti a mající všechny oči na vás může být stresující. Vaše tělo reaguje na tuto situaci v podstatě stejným způsobem, jako kdybyste byli napadeni. Vaše tělo je “boj nebo útěk” mechanismus kopy, což je důvod, proč příznaky trémy jsou podobné příznaky, které se vyskytují, když jste ve skutečném nebezpečí.

Výkon úzkosti symptomy mohou zahrnovat

Jednoduše řečeno, stres a úzkost o vystupování před lidmi způsobuje trému. Konfrontovat své obavy a zranitelnosti, přijímat pro sebe, kdo jste, a ne pocit, že budete muset prokázat sebe ostatním, je prvním krokem k překonání trému. Mějte na paměti, že nikdo není dokonalý, nikdo očekává, že si být dokonalý, a to je v pořádku dělat chyby.

Druhým krokem je naučit se, jak přesměrovat své negativní myšlenky, víry, obrazy a předpovědi o předvádění na veřejnosti. Mohlo to není tak složité, jak si možná myslíte.

Zde je 10 tipů, které vám pomohou překonat svůj strach a lesk na jevišti, na hřišti, nebo na pódiu

Mějte na paměti, že tréma je obvykle horší, před představením a často zmizí, jakmile začnete.

to nový e-mailový sérii na diagnostiku, léčbu a žít s záchvatovité přejídání