přírodní alergie léky

alergie Trends

Pokud máte alergii, nemusíte se spoléhat jen na pilulky a nosních sprejů. Někdy přírodní prostředky mohou nahradit – nebo jít ruku v ruce – s tradičnějšími alergie léčby. Zde jsou některé, možná budete chtít zkusit příště vaše alergie vzplanout.

Nosní irrigatio; – Odplavování vaše dutin s neti hrnce nebo nosní myje může pomoci rozbít hustý hlen a zmírnit otok vedlejších nosních dutin. Postupujte podle pokynů a uchovávat veškeré vybavení v čistotě. Přidejte 1/4 čajové lžičky soli a 1/4 lžičky jedlé sody do 8 uncí vařené, pak se ochladí vodou.

Zkuste tyto tipy pro alergie úlevu, když jste na dovolené nebo na služební cestě; Cestovní pojištění: Kontrola množství pylu ve vaší cílové destinaci. Sbal si vlastní hypoalergenní polštář kryt a alergie medicínu v zavazadle; No odvzdušnění: Na výletech, mějte větrací otvor uzavřen. Budete dýchat recirkulace vzduchu, ne pyl nebo znečištění; Inteligentní Auto: Udělejte si vakua na autě. Pyl a roztoči lze snadno přichytit na oděv, přinášet další alergeny do svého domova; Tempomat: …

Quercetin – Někteří odborníci se domnívají, že tato přirozená chemikálie působí jako antihistaminika. Udržuje histamin – chemické látky v těle, která způsobuje mnoho příznaků alergie – pod kontrolou. Quercetin lze nalézt v potravinách, jako jsou například čaje, cibule, červené víno, a jablka. To může také být zakoupen jako doplněk.

Butterbu; – Některé studie ukázaly, devětsil – konkrétně se devětsil extrakt s názvem Ze 399 – být přinejmenším stejně účinné jako antihistaminika pro zmírnění alergických příznaků, jako je rýma a dopravní zácpy.

Acupunctur; – Někteří lidé s těžkým alergií zjistí, že může pomoci snížit bolest, zmírnit otok a snížit množství hlenu mají.

Med – Čajová lžička může uklidnit do krku, pokud se dostane dráždil od kašle po celý den. A děti mladší než 1 rok starý se nikdy nesmí podávat med.

Kořeněná jídla – jíst něco s trochou teplo může tenké hlenu a jasné přetížení.

Bromelain – Tento přírodní enzym pochází z ananasu závodu. U některých lidí, pomáhá zmírnit zánět a otok v nose. To také může pomoci tenké hlen.

Pokud máte chronické onemocnění, jako je cukrovka nebo vysoký krevní tlak, a to vždy poraďte se se svým lékařem dříve, než se snaží jakýkoliv typ doplňku.

ZDROJE

Cancer Society: “Quercetin.”

Brinkhaus, B. Allergy, září 2004.

Helms, S. Alternativní medicína Review, 2006.

Derek K. Johnson, MD, alergie ve Fairfaxu ve Virginii; lékařský poradce, astma a alergie založení Ameriky.

Evangeline Lausier, MD, asistent klinický profesor medicíny a ředitelem klinických služeb, Duke University v oddělení integrativní medicíny.

Národní centrum pro doplňkové a alternativní medicíny: “. Devětsil”

Thornhill, S. Alternativní medicína Review, 2000.