přírodní léčby pro psoriatickou artritidou

Chcete-li udělat něco o vaší ráně a oteklých kloubů. Můžete ušetřit cestu do doktorem? Opravdu si muset vzít ten recept?

Psoriatická artritida je forma zánětlivé artritidy, které mohou mít vliv na některé z milionů mnoha lidí na světě, kteří mají lupénku. Lupénka je kožní onemocnění, které způsobuje červená, šupinatá vyrážka, nejčastěji nad lokty, kolena, kotníky, nohou, rukou a dalších oblastí.

Zda nebo ne užíváte léky, můžete zkusit jiné věci, které vám pomohou cítit se lépe.

Nejlepší způsob, jak zlepšit své příznaky, je, aby se pohybuje s mírnými s nízkým dopadem cvičení, jako je chůze, plavání, jóga, tai chi. Pohyb může zmírnit bolest a rozšířit rozsah pohybu. Tyto činnosti mohou také pomoci uvolnit, zmírnit stres a lépe spát.

Provádět jednoduché úseky denně, které vám pomohou vypracovat The Kinks a udržet vaše klouby flexibilní.

Také byste měli dělat cvičení na posílení svalů, které podporují vaše klouby. Lékař nebo fyzioterapeut může nastavit si s plánem, aby se vaše tělo v kondici.

Než začnete nový druh cvičení, poraďte se se svým lékařem, aby se ujistil, že je bezpečné pro vás. Chcete-li se dozvědět cvičení, jako je jóga nebo tai chi, vzít třídu, kde můžete mít někdo zkontrolovat svůj tvar. Informujte svého učitele nebo trenéra, že máte tímto onemocněním, takže neumožňují provádět žádné kroky, které by mohly zranit vaše klouby.

Masáž může uvolnit svaly, zmírnit bolest a ztuhlost a pomůže uvolnit klouby. Lázně a kliniky nabízejí masáže, nebo můžete mít masážní terapeut přijít k vám domů.

Akupunktura a akupresura může také zmírnit bolest. V akupunkturu, terapeut vloží malé, tenké jehly do specifických bodů na těle souvisí s vaší bolesti. Akupresurní terapeut tlačí pevně do kůže s prsty místo.

Zeptejte se svého lékaře, který vám pomůže najít dobrou terapeuta. Měli byste také říct jim o svém stavu před zahájením léčby.

Můžete získat dočasnou úlevu použitím jinou teplotu kolem své bolavé klouby.

Vlhké teplo může také pomoci uvolnit bolavé svaly a zmírnit bolest a ztuhlost. Použijte teplý ručník, tepelné pack nebo parafín, nebo si teplou (ne horkou) vanu nebo sprchu.

Chladová terapie může snížit otok a bolest poče. Použijte pytel ledu nebo mražené zeleniny zabalené v ručníku.