přírodní nachlazení a chřipce léky: vitamíny a doplňky pro nachlazení a chřipky

Letos lidé v USA sestoupil s asi 50 miliónů případů chřipky a asi miliarda nachlazení. Ačkoli bída studené a chřipkové období by mohlo být nevyhnutelné, jedna věc se mění: kde hledáme úlevu.

Odborníci nejsou překvapeni. “Z běžného lékařského hlediska, je tu prostě není moc, že ​​je efektivní pro chlad a chřipka,” říká David C. Leopold, MD, ředitel integrativní zdravotnického vzdělání na Scripps Centra pro integrativní medicíny v San Diegu. “Lidé se snaží najít něco jiného, ​​že bude fungovat.

Podnětem může být nyní obzvláště silný, vzhledem k nedávné FDA zprávy o neúčinnosti – a dokonce i rizika – s over-the-counter proti rýmě a chřipce léčby u dětí.

Ale alternativní léčby nabízejí úlevu, že farmaceutické společnosti nemohou? Tam je stále více důkazů o tom, že někteří by mohli – alespoň k mírnému stupni. obrátil na odborníky, aby si podrobnosti.

Popořádku: nachlazení a chřipkové viry nejsou totéž. Přestože nachlazení jsou brzdou, chřipka je mnohem horší.

Ale protože tam je nějaké překrývání symptomů, léčby jsou často koncentrovaný spolu.

Jak dobře přírodní nachlazení a chřipce opravné práce? Paul M. Coates, PhD, ředitel Úřadu potravinových doplňků na National Institutes of Health, říká, že možný přínos zdají být malé. Ale to je dobrá věc, a to způsobem.

“Je-li doplněk má velký pozitivní vliv, pak se starat o neméně silným negativním účinkem,” říká Coates. Odborníci se shodují, že populární přírodní nachlazení a chřipce opravné prostředky se zdají být bezpečný pro průměrného člověka. To je důležité, pokud se jedná o neprokázaných léčby. Dokud tam je malé riziko ve snaze dodatek, důkaz o přínosu nemusí být až tak silný.

Používám kupón; I koupit značková prodejna; I nakupovat v diskontních prodejen; Neberu vitamíny nebo doplňky stravy